Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Regionalny Konkurs Grantowy

Regionalny Konkurs Grantowy

Regionalny Konkurs Grantowy

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2009" Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

O dotacje do 7 000 zł na projekty rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 stycznia 2010r. i trwające nie dłużej niż do 30 czerwca 2010r. mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.

Celem projektów realizowanych w ramach Programu jest wyrównanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży w wieku 13 – 10 lat z małych miejscowości.

Termin składania wniosków upływa 10 października 2009r.

Informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.rowneszanse.pl

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2009" Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. O dotacje do 7 000 zł na projekty rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 stycznia 2010r. i trwające nie dłużej niż do 30 czerwca 2010r. mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców. Celem projektów realizowanych w ramach Programu jest wyrównanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży w wieku 13 – 10 lat z małych miejscowości. Termin składania wniosków upływa 10 października 2009r. Informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.rowneszanse.pl