Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rekrutacja do projektu "Dobra Przyszłość"

Rekrutacja do projektu "Dobra Przyszłość"

Rekrutacja do projektu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż w roku 2014 przystąpiło po raz kolejny do realizacji na terenie Powiatu Dąbrowskiego projektu systemowego „Dobra Przyszłość” – rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z powyższym Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ogłasza nabór osób chętnych do udziału w powyższym projekcie.

Z udziału w projekcie, zgodnie z dokumentami i wytycznymi POKL, może skorzystać każdy mieszkaniec Powiatu Dąbrowskiego, który jest w wieku od 15 do 64 roku życia a ponadto jest:

a)      osobą nieaktywną zawodowo, bezrobotną lub zatrudnioną w tym również w rolnictwie  zagrożoną wykluczeniem społecznym z uwagi na posiadany stopień niepełnosprawności,

b)      osobą nieaktywną zawodowo, bezrobotną lub zatrudnioną w tym również w rolnictwie zagrożoną wykluczeniem społecznym z uwagi na opiekę nad dzieckiem niepełnosprawnym,

c)      osobą nieaktywną zawodowo, bezrobotną lub zatrudnioną w tym również w rolnictwie zagrożoną wykluczeniem społecznym z problemami w sprawach opiekuńczo – wychowawczych lub z rodzin w kryzysie w tym członkowie rodzin zastępczych.

W ramach projektu przewidziane jest między innymi wsparcie rehabilitanta, logopedy, psychologa, pedagoga, pedagoga specjalnego, doradcy zawodowego, prawnika udział w grupie wsparcia, wyjazdowych warsztatach kompetencji społecznych, wyjazdowym zespole ćwiczeń usprawniających psychoruchowo a wszystko to nieodpłatnie w ramach środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Realizator projektu zachęca wszystkie osoby, które są zainteresowane udziałem w projekcie do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, tel. 14 642-44-15 w terminie do 28 lutego 2014 roku.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż w roku 2014 przystąpiło po raz kolejny do realizacji na terenie Powiatu Dąbrowskiego projektu systemowego „Dobra Przyszłość” – rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z powyższym Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ogłasza nabór osób chętnych do udziału w powyższym projekcie. Z udziału w projekcie, zgodnie z dokumentami i wytycznymi POKL, może skorzystać każdy mieszkaniec Powiatu Dąbrowskiego, który jest w wieku od 15 do 64 roku życia a ponadto jest: a)      osobą nieaktywną zawodowo, bezrobotną lub zatrudnioną w tym również w rolnictwie  zagrożoną wykluczeniem społecznym z uwagi na posiadany stopień niepełnosprawności, b)      osobą nieaktywną zawodowo, bezrobotną lub zatrudnioną w tym również w rolnictwie zagrożoną wykluczeniem społecznym z uwagi na opiekę nad dzieckiem niepełnosprawnym, c)      osobą nieaktywną zawodowo, bezrobotną lub zatrudnioną w tym również w rolnictwie zagrożoną wykluczeniem społecznym z problemami w sprawach opiekuńczo – wychowawczych lub z rodzin w kryzysie w tym członkowie rodzin zastępczych. W ramach projektu przewidziane jest między innymi wsparcie rehabilitanta, logopedy, psychologa, pedagoga, pedagoga specjalnego, doradcy zawodowego, prawnika udział w grupie wsparcia, wyjazdowych warsztatach kompetencji społecznych, wyjazdowym zespole ćwiczeń usprawniających psychoruchowo a wszystko to nieodpłatnie w ramach środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Realizator projektu zachęca wszystkie osoby, które są zainteresowane udziałem w projekcie do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, tel. 14 642-44-15 w terminie do 28 lutego 2014 roku.