1. Remont oczyszczalni ścieków w Brniu

Remont oczyszczalni ścieków w Brniu

Termin realizacji inwestycji – 31.10.10 r.

Remont oczyszczalni ścieków w Brniu 2010-06-17 W dniu 15 czerwca 2010 r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, została podpisana umowa na remont oczyszczalni ścieków w Brniu. Umowę podpisali: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Skarbnik Powiatu Maria Sztorc a ze strony wykonawcy tej inwestycji - Prezes Zarządu Firmy Samson z Tarnowa – Adam Lichorobiec. Całkowity koszt inwestycji wynosi 915 tyś. Część kosztów – tzn. 50,25 %, pochodzi z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Resztę kwoty sfinansuje wspólnie, powiat dąbrowski wraz z Gminą Olesno.Remont oczyszczalni ścieków poprawi gospodarkę wodno- ściekową w miejscowości Breń.Termin realizacji inwestycji – 31.10.10 r.