Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Remonty w szkołach ponadgimnazjalnych

Remonty w szkołach ponadgimnazjalnych

Remonty w szkołach ponadgimnazjalnych

W okresie wakacji we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego przeprowadzono prace remontowe. W trosce o poprawę warunków edukacji uczniów wyremontowane zostały m.in. sale lekcyjne, pracowanie chemiczne i korytarze.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wyremontowano pracownię chemiczną, która została wyposażona w nową tablicę, stół demonstracyjny i dygestorium chemiczne przeznaczone do prac z substancjami chemicznymi. Pomalowano sale lekcyjne i korytarze, a także wykonano schody granitowe przy dwóch wejściach do budynku szkoły.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wyremontowano sale lekcyjne, korytarze, pomalowano linię boisk na sali gimnastycznej, a także zamontowano nowe drzwi w pomieszczeniu przeznaczonym do rozmów indywidualnych nauczyciela z uczniem i rodzicami.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu podczas tegorocznych wakacji wykonano remont łazienki dziewcząt na drugim piętrze budynku szkoły, która również została przystosowania dla osób niepełnosprawnych. Zmodernizowano również pracownie zajęć praktycznych, wymieniono w jednej z sal podłogę oraz zakupiono nowe blaty do stolików.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie wykonano prace remontowe w sali przysposobienia obronnego. Odnowiono również pracownię  fizyczno-chemiczną i wyposażono ją w dygestorium i stół laboratoryjny.

W okresie wakacji we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego przeprowadzono prace remontowe. W trosce o poprawę warunków edukacji uczniów wyremontowane zostały m.in. sale lekcyjne, pracowanie chemiczne i korytarze. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wyremontowano pracownię chemiczną, która została wyposażona w nową tablicę, stół demonstracyjny i dygestorium chemiczne przeznaczone do prac z substancjami chemicznymi. Pomalowano sale lekcyjne i korytarze, a także wykonano schody granitowe przy dwóch wejściach do budynku szkoły. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wyremontowano sale lekcyjne, korytarze, pomalowano linię boisk na sali gimnastycznej, a także zamontowano nowe drzwi w pomieszczeniu przeznaczonym do rozmów indywidualnych nauczyciela z uczniem i rodzicami. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu podczas tegorocznych wakacji wykonano remont łazienki dziewcząt na drugim piętrze budynku szkoły, która również została przystosowania dla osób niepełnosprawnych. Zmodernizowano również pracownie zajęć praktycznych, wymieniono w jednej z sal podłogę oraz zakupiono nowe blaty do stolików. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie wykonano prace remontowe w sali przysposobienia obronnego. Odnowiono również pracownię  fizyczno-chemiczną i wyposażono ją w dygestorium i stół laboratoryjny.