Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Robert Pantera nowym dyrektorem ZSP nr 2

Robert Pantera nowym dyrektorem ZSP nr 2

Robert Pantera nowym dyrektorem ZSP nr 2

5 lipca 2017 roku Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski wręczył nominację nowemu dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Przez najbliższe 5 lat placówką tą będzie kierował Robert Pantera.

Po konkursie przeprowadzonym w dniu 29 czerwca 2017 roku, Zarząd Powiatu Dąbrowskiego powierzył stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Robertowi Panterze na okres od dnia 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku.

Robert Pantera ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na Wydziale Humanistycznym w zakresie pedagogiki z wychowaniem obronnym. W latach 1983-1988 pracował z Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie ucząc przysposobienia obronnego. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pracuje od 1991 roku jako pedagog szkolny. Był posłem na Sejm RP V kadencji, natomiast w latach 2010-2014 w IV kadencji Rady i Zarządu Powiatu Dąbrowskiego pełnił funkcję wicestarosty dąbrowskiego.

Podczas wczorajszego spotkania starosta Tadeusz Kwiatkowski, w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego,  wręczył Robertowi Panterze nominację na stanowisko dyrektora szkoły. Złożył mu serdeczne gratulacje z okazji objęcia tak odpowiedzialnej funkcji, jednocześnie życząc kreatywności w dążeniu do rozwoju placówki, powodzenia i udanej współpracy, zarówno z gronem pedagogicznym, całym środowiskiem szkolnym, jak i również organem prowadzącym.

Gospodarz naszego powiatu podkreślił, że przed nowo powołanym dyrektorem trudne wyzwania i przygotowania do roku szkolnego 2017/2018. Zaznaczył, także że jego wieloletnia praca pedagoga i nauczyciela oraz doświadczenie zawodowe pozwoli sprawnie kierować placówką oświatową.

Gratulacje nowemu dyrektorowi złożył również wicestarosta Marek Kopia, który życzył wszelkiej pomyślności, zapału i sił do pracy, a także satysfakcji z realizacji zawodowych planów i zamierzeń.

mags

5 lipca 2017 roku Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski wręczył nominację nowemu dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Przez najbliższe 5 lat placówką tą będzie kierował Robert Pantera. Po konkursie przeprowadzonym w dniu 29 czerwca 2017 roku, Zarząd Powiatu Dąbrowskiego powierzył stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Robertowi Panterze na okres od dnia 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku. Robert Pantera ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na Wydziale Humanistycznym w zakresie pedagogiki z wychowaniem obronnym. W latach 1983-1988 pracował z Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie ucząc przysposobienia obronnego. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pracuje od 1991 roku jako pedagog szkolny. Był posłem na Sejm RP V kadencji, natomiast w latach 2010-2014 w IV kadencji Rady i Zarządu Powiatu Dąbrowskiego pełnił funkcję wicestarosty dąbrowskiego. Podczas wczorajszego spotkania starosta Tadeusz Kwiatkowski, w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego,  wręczył Robertowi Panterze nominację na stanowisko dyrektora szkoły. Złożył mu serdeczne gratulacje z okazji objęcia tak odpowiedzialnej funkcji, jednocześnie życząc kreatywności w dążeniu do rozwoju placówki, powodzenia i udanej współpracy, zarówno z gronem pedagogicznym, całym środowiskiem szkolnym, jak i również organem prowadzącym. Gospodarz naszego powiatu podkreślił, że przed nowo powołanym dyrektorem trudne wyzwania i przygotowania do roku szkolnego 2017/2018. Zaznaczył, także że jego wieloletnia praca pedagoga i nauczyciela oraz doświadczenie zawodowe pozwoli sprawnie kierować placówką oświatową. Gratulacje nowemu dyrektorowi złożył również wicestarosta Marek Kopia, który życzył wszelkiej pomyślności, zapału i sił do pracy, a także satysfakcji z realizacji zawodowych planów i zamierzeń. mags