Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Robert Pantera zostanie Posłem RP

Robert Pantera zostanie Posłem RP

Robert Pantera zostanie Posłem RP

Powiat Dąbrowski doczekał się Posła RP. Zostanie nim Pan Robert Pantera z Prawa i Sprawiedliwości. Dotychczas Pan Robert był Radnym Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej II Kadencji. Pełnił funkcję Członka Zarządu Powiatu. A także był członkiem Komisji Edukacji i Polityki Społecznej oraz Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

W tegorocznych wyborach został również Radnym Rady Powiatu.

Zgodnie z ustawą „Ordynacja Wyborcza", mandatu radnego nie można łączyć z mandatem posła lub senatora, więc na jednej z najbliższych sesji, Rada Powiatu podejmie uchwałę w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego dla Roberta Pantery.

Miejsce Pana Roberta Pantery w składzie rady zajmie Lesław Wieczorek.

Zaprzysiężenie na posła planowane jest na najbliższym posiedzeniu Sejmu RP we wtorek 5 grudnia 2006 r.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Powiat Dąbrowski doczekał się Posła RP. Zostanie nim Pan Robert Pantera z Prawa i Sprawiedliwości. Dotychczas Pan Robert był Radnym Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej II Kadencji. Pełnił funkcję Członka Zarządu Powiatu. A także był członkiem Komisji Edukacji i Polityki Społecznej oraz Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. W tegorocznych wyborach został również Radnym Rady Powiatu. Zgodnie z ustawą „Ordynacja Wyborcza", mandatu radnego nie można łączyć z mandatem posła lub senatora, więc na jednej z najbliższych sesji, Rada Powiatu podejmie uchwałę w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego dla Roberta Pantery. Miejsce Pana Roberta Pantery w składzie rady zajmie Lesław Wieczorek. Zaprzysiężenie na posła planowane jest na najbliższym posiedzeniu Sejmu RP we wtorek 5 grudnia 2006 r. SERDECZNIE GRATULUJEMY