1. Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha na dąbrowszczyźnie

Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha na dąbrowszczyźnie

Wczoraj, w Święto Trzech Króli, w kościele pw. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej wybrzmiały Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha. Wojtek Klich wraz z zespołem zagrali znane polskie kolędy i pastorałki we własnej aranżacji. Uczestnicy mogli posłuchać między innymi: „Bóg się rodzi”, „W żłobie leży”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Cicha noc”, „Do szopy hej pasterze” i „Dziecina mała Bóg Stwórca nieba” w blues-rockowym brzmieniu. Oczywiście nie zabrakło utworu „Jezusik”. To właśnie ten autorski utwór artysty zakończył to wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Koncert został zorganizowany przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka oraz dąbrowską parafię. Rockowych O!płateczków mogli posłuchać również na żywo słuchacze Radia RDN Małopolska. Zachęcamy do posłuchania: