1. Zapraszamy na koncert Kolęd i Pastorałek „Rockowe O!płateczki”

Zapraszamy na koncert Kolęd i Pastorałek „Rockowe O!płateczki”

Koncert transmitowany będzie również na żywo na antenie Radia RDN Małopolska.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na Koncert Kolęd i Pastorałek „Rockowe O!płateczki” w autorskiej aranżacji Wojtka Klicha wraz z zespołem, który odbędzie się 6 stycznia 2022 r. o godz. 17:00 w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej. Koncert transmitowany będzie również na żywo na antenie Radia RDN Małopolska. Wstęp na koncert jest bezpłatny. W wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe tj. nie przejawiające niepokojących objawów, sugerujących zakażenie koronawirusem oraz nie przebywające na kwarantannie i nie objęte nadzorem epidemiologicznym. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania aktualnych przepisów i wytycznych przeciwepidemicznych (w tym m.in. do zachowania dystansu społecznego i zakrywania maseczką ust i nosa - organizator nie zapewnia wyposażenia uczestników w środki ochrony osobistej).   Organizator Starosta Powiatu Dąbrowskiego (ul. B. Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska) informuje, że wydarzenie zostanie udokumentowane fotograficznie w celu zamieszczenia relacji w serwisie internetowym organizatora, mediach i instytucjach współpracujących z organizatorem. Dokumentacja fotograficzna może też zostać wykorzystana w celu promocji. Udział w wydarzeniu jest równoważny z wyrażeniem zgody na utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku oraz danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Osoby, których dane są przetwarzane mogą skontaktować się z inspektorem ochrony danych, poprzez pocztę elektroniczną: iod@powiatdabrowski.pl, pod numerem telefonu 14/64 22 431 wew. 202, listownie pisząc na adres siedziby organizatora. Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do poprawiania swoich danych. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udziału  w wydarzeniu.