Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rodzinne spotkanie w Słupcu

Rodzinne spotkanie w Słupcu

Rodzinne spotkanie w Słupcu

W sobotę 9 lutego w Słupcu odbył się „Dzień Rodziny”. Było to wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańców tej miejscowości. W tym dniu Koło Gospodyń Wiejskich w Słupcu oficjalnie rozpoczęło swoją działalność.

Na Dniu Rodziny bardzo licznie zgromadzili się mieszkańcy sołectwa wraz z zaproszonymi gości, a wśród nich między innymi Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec i Radny Rady Miejskiej w Szczucinie Konrad Szymczyk.

Koło rozpoczęło swoją działalność wspaniałym rodzinnym spotkaniem. Wszyscy członkowie potrafili się tak szybko i sprawnie zorganizować, by przygotować tak wyjątkowy familijny dzień dla wszystkich mieszkańców sołectwa. Jestem przekonany, że ta samorządna organizacja społeczna będzie się prężnie rozwijać, pielęgnować rodzime tradycje i dbać o kulturalne życie wsi  – mówi Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec

Koło powstało pod koniec ubiegłego roku i skupia ponad 50 członków. Wszyscy aktywnie włączyli się w przygotowanie spotkania dla całego sołectwa. Efektem był wspaniały poczęstunek, obfitujący w tradycyjne smakołyki, a także liczne atrakcje podczas imprezy.

Ogromne ukłony w stronę wszystkich Pań, ale również Panów należących do Koła za wspaniałą organizację. Nastroje gości podczas imprezy, świetna zabawa rozkręcana przez DJ Szymka i niedający się ukryć entuzjazm, pozwala jednoznacznie stwierdzić, że było warto. Z niecierpliwością liczymy na więcej- mówi Radny Rady Miejskiej w Szczucinie Konrad Szymczyk.

mags

W sobotę 9 lutego w Słupcu odbył się „Dzień Rodziny”. Było to wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańców tej miejscowości. W tym dniu Koło Gospodyń Wiejskich w Słupcu oficjalnie rozpoczęło swoją działalność. Na Dniu Rodziny bardzo licznie zgromadzili się mieszkańcy sołectwa wraz z zaproszonymi gości, a wśród nich między innymi Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec i Radny Rady Miejskiej w Szczucinie Konrad Szymczyk. Koło rozpoczęło swoją działalność wspaniałym rodzinnym spotkaniem. Wszyscy członkowie potrafili się tak szybko i sprawnie zorganizować, by przygotować tak wyjątkowy familijny dzień dla wszystkich mieszkańców sołectwa. Jestem przekonany, że ta samorządna organizacja społeczna będzie się prężnie rozwijać, pielęgnować rodzime tradycje i dbać o kulturalne życie wsi  – mówi Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec Koło powstało pod koniec ubiegłego roku i skupia ponad 50 członków. Wszyscy aktywnie włączyli się w przygotowanie spotkania dla całego sołectwa. Efektem był wspaniały poczęstunek, obfitujący w tradycyjne smakołyki, a także liczne atrakcje podczas imprezy. Ogromne ukłony w stronę wszystkich Pań, ale również Panów należących do Koła za wspaniałą organizację. Nastroje gości podczas imprezy, świetna zabawa rozkręcana przez DJ Szymka i niedający się ukryć entuzjazm, pozwala jednoznacznie stwierdzić, że było warto. Z niecierpliwością liczymy na więcej- mówi Radny Rady Miejskiej w Szczucinie Konrad Szymczyk. mags