Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rowerem po Dąbrowskim Powiślu

Rowerem po Dąbrowskim Powiślu

Rowerem po Dąbrowskim Powiślu

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego realizuje projekt „Rowerem po Dąbrowskim Powiślu” w ramach konkursu ofert Województwa Małopolskiego „Małopolska Gościnna”, którego celem jest upowszechnianie form aktywnego wypoczynku oraz promocja Powiśla Dąbrowskiego.

W ramach tego projektu zostały zakupione rowery, które będą wypożyczane w stanicy turystycznej w zespole dworsko – parkowym w Brniu dla turystów chcących zwiedzać powiat dąbrowski na dwóch kółkach. Do dyspozycji będzie 8 rowerów nazwanych samorządami nalężącymi do Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, a także dwa foteliki rowerowe dla dzieci.

Rowerzyści wkrótce będą mogli przejechać się rowerami o nazwach: "Powiat Dąbrowski", "Gmina Bolesław", "Gmina Dąbrowa Tarnowska, "Gmina Gręboszów", "Gmina Mędrzechów", "Gmina Olesno", "Gmina Radgoszcz" oraz "Gmina Szczucin".

Osoby, które przyjadą tam na swoim rowerze, w razie konieczności, będą mogły skorzystać z samoobsługowej stacji naprawy rowerów.

W stanicy można również bezpłatnie otrzymać mapę turystyczną zawierająca opisy najważniejszych zabytków, atrakcji turystycznych, a także historycznych i ciekawych miejsc w gminach: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin, która może być wspaniałym przewodnikiem między innymi dla rodzin z dziećmi, wycieczek szkolnych, a także grup turystycznych. Będzie ona pomocna przy organizacji wycieczki rowerowej, lekcji historii w plenerze czy nawet spaceru po okolicy. Miłośnicy dwóch kółek odnajdą na mapie wiele ścieżek rowerowych. Na przykład Wiślaną Trasą Rowerową, która znajduje się na wałach przeciwpowodziowych.

Stowarzyszenie w ramach projektu, dla miłośników dwóch kółek i spacerowiczów, zakupiło również kamizelki i opaski odblaskowe, zestaw pocztówek oraz magnesy promujące nasz region. Będzie można otrzymać je bezpłatnie w stanicy turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego realizuje projekt „Rowerem po Dąbrowskim Powiślu” w ramach konkursu ofert Województwa Małopolskiego „Małopolska Gościnna”, którego celem jest upowszechnianie form aktywnego wypoczynku oraz promocja Powiśla Dąbrowskiego. W ramach tego projektu zostały zakupione rowery, które będą wypożyczane w stanicy turystycznej w zespole dworsko – parkowym w Brniu dla turystów chcących zwiedzać powiat dąbrowski na dwóch kółkach. Do dyspozycji będzie 8 rowerów nazwanych samorządami nalężącymi do Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, a także dwa foteliki rowerowe dla dzieci. Rowerzyści wkrótce będą mogli przejechać się rowerami o nazwach: "Powiat Dąbrowski", "Gmina Bolesław", "Gmina Dąbrowa Tarnowska, "Gmina Gręboszów", "Gmina Mędrzechów", "Gmina Olesno", "Gmina Radgoszcz" oraz "Gmina Szczucin". Osoby, które przyjadą tam na swoim rowerze, w razie konieczności, będą mogły skorzystać z samoobsługowej stacji naprawy rowerów. W stanicy można również bezpłatnie otrzymać mapę turystyczną zawierająca opisy najważniejszych zabytków, atrakcji turystycznych, a także historycznych i ciekawych miejsc w gminach: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin, która może być wspaniałym przewodnikiem między innymi dla rodzin z dziećmi, wycieczek szkolnych, a także grup turystycznych. Będzie ona pomocna przy organizacji wycieczki rowerowej, lekcji historii w plenerze czy nawet spaceru po okolicy. Miłośnicy dwóch kółek odnajdą na mapie wiele ścieżek rowerowych. Na przykład Wiślaną Trasą Rowerową, która znajduje się na wałach przeciwpowodziowych. Stowarzyszenie w ramach projektu, dla miłośników dwóch kółek i spacerowiczów, zakupiło również kamizelki i opaski odblaskowe, zestaw pocztówek oraz magnesy promujące nasz region. Będzie można otrzymać je bezpłatnie w stanicy turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG