Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozbudowa i przebudowa w Jednostce Wspierającej Rodzinę

Rozbudowa i przebudowa w Jednostce Wspierającej Rodzinę

Rozbudowa i przebudowa w Jednostce Wspierającej Rodzinę

W Jednostce Wspierającej Rodzinę dobiega końca inwestycja związana z przystosowaniem budynku do funkcjonowania dwóch niezależnych od siebie placówek. Polega ona na dobudowaniu klatki schodowej po zachodniej stronie budynku oraz wydzieleniu piętra od parteru ścianą, aby fizycznie podzielić jednostkę na dwie części.

W pierwszej placówce, na parterze dla młodszych podopiecznych będą 4 sypialnie, kuchnia, łazienka, świetlica oraz jadalnia. Natomiast w drugiej, na piętrze, dla starszych wychowanków 3 sypialnie, świetlica i pokój socjalny oraz 2 miejsca interwencyjne. Mieszkający na piętrze podopieczni zostaną wdrażani do samodzielności. Bedą sami robić zakupy oraz przygotowywać posiłki.

Jest to inwestycja o wartości 120 tys. zł finansowana z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.

W Jednostce Wspierającej Rodzinę dobiega końca inwestycja związana z przystosowaniem budynku do funkcjonowania dwóch niezależnych od siebie placówek. Polega ona na dobudowaniu klatki schodowej po zachodniej stronie budynku oraz wydzieleniu piętra od parteru ścianą, aby fizycznie podzielić jednostkę na dwie części. W pierwszej placówce, na parterze dla młodszych podopiecznych będą 4 sypialnie, kuchnia, łazienka, świetlica oraz jadalnia. Natomiast w drugiej, na piętrze, dla starszych wychowanków 3 sypialnie, świetlica i pokój socjalny oraz 2 miejsca interwencyjne. Mieszkający na piętrze podopieczni zostaną wdrażani do samodzielności. Bedą sami robić zakupy oraz przygotowywać posiłki. Jest to inwestycja o wartości 120 tys. zł finansowana z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.