Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozdano puchary na kolejnym, powiatowym Turnieju w piłce nożne

Rozdano puchary na kolejnym, powiatowym Turnieju w piłce nożne

Rozdano puchary na kolejnym, powiatowym Turnieju w piłce nożne

W dniu dzisiejszym tj. 20 października br. odbył się kolejny, III Powiatowy Turniej Piłkarski o puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej.
Fundatorem nagród był Lesław Wieczorek - przewodniczący Komisji, który zaprosił do Turnieju reprezentacje 4 szkół ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego.
Zawody dostarczyły wiele emocji i przebiegały w sportowej atmosferze.
Obrońca tytułu – drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i tym razem zwyciężyła, zdobywając komplet punktów.
Puchary i dyplomy dla uczestników, wręczyli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski , Dyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarn. –Marta Chrabąszcz oraz Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej – Lesław Wieczorek.
Sędziował Prezes PSZS - Andrzej Soja

Wyniki poszczególnych meczów:

ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Szczucinie  2 : 2

ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu  2:1
ZSP w Brniu – ZSP w Szczucinie    0 : 1
ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu  1: 3
ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Szczucinie  1 : 0

Ostateczne wyniki Turnieju

I miejsce
–  ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 9 pkt.
II miejsce –  ZSP w Szczucinie 4 pkt.
III miejsce –  ZSP w Brniu 3 pkt.
IV miejsce –  ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 1 pkt.

W dniu dzisiejszym tj. 20 października br. odbył się kolejny, III Powiatowy Turniej Piłkarski o puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej. Fundatorem nagród był Lesław Wieczorek - przewodniczący Komisji, który zaprosił do Turnieju reprezentacje 4 szkół ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego. Zawody dostarczyły wiele emocji i przebiegały w sportowej atmosferze. Obrońca tytułu – drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i tym razem zwyciężyła, zdobywając komplet punktów. Puchary i dyplomy dla uczestników, wręczyli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski , Dyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarn. –Marta Chrabąszcz oraz Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej – Lesław Wieczorek. Sędziował Prezes PSZS - Andrzej Soja Wyniki poszczególnych meczów: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Szczucinie  2 : 2 ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu  2:1 ZSP w Brniu – ZSP w Szczucinie    0 : 1 ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu  1: 3 ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Szczucinie  1 : 0 Ostateczne wyniki Turnieju I miejsce –  ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 9 pkt. II miejsce –  ZSP w Szczucinie 4 pkt. III miejsce –  ZSP w Brniu 3 pkt. IV miejsce –  ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 1 pkt.