1. ROZKŁAD JAZDY NOWEJ LINII KOMUNIKACYJNEJ

ROZKŁAD JAZDY NOWEJ LINII KOMUNIKACYJNEJ

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje o szczegółowym rozkładzie jazdy na nowej linii komunikacyjnej funkcjonującej od dnia 2 września 2019 roku w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt. Nowa linia komunikacyjna została uruchomiona w ramach dofinansowania z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych, o które ubiegał się samorząd powiatowy. DĄBROWA TARNOWSKA (szpital) - NIECZAJNA GÓRNA - RADGOSZCZ - MAŁEC - SZCZUCIN (szkoła)   SZCZUCIN (szkoła) - MAŁEC - RADGOSZCZ - NIECZAJNA GÓRNA - DĄBROWA TARNOWSKA (szpital)