Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozmowy w sprawie utworzenia Regionalnego Centrum Polonii

Rozmowy w sprawie utworzenia Regionalnego Centrum Polonii

Rozmowy w sprawie utworzenia Regionalnego Centrum Polonii

W piątek Powiśle Dąbrowskie odwiedził Prezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Pan Witold Śmiałek, który zapoznał się z koncepcją utworzenia Regionalnego Centrum Polonii w Brniu. W spotkaniu uczestniczył Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa i Poseł Na Sejm RP Robert Pantera.

Oprócz rozmów na temat przyszłego zagospodarowania zespołu dworsko – parkowego – najcenniejszego zabytku kultury w Powiecie Dąbrowskim, Starosta zapoznał Pana Witolda Śmiałka z możliwością utworzenia i zagospodarowania wokół zabytkowego parku w Brniu koncepcji „przemysłu czasu wolnego".

W piątek Powiśle Dąbrowskie odwiedził Prezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Pan Witold Śmiałek, który zapoznał się z koncepcją utworzenia Regionalnego Centrum Polonii w Brniu. W spotkaniu uczestniczył Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa i Poseł Na Sejm RP Robert Pantera. Oprócz rozmów na temat przyszłego zagospodarowania zespołu dworsko – parkowego – najcenniejszego zabytku kultury w Powiecie Dąbrowskim, Starosta zapoznał Pana Witolda Śmiałka z możliwością utworzenia i zagospodarowania wokół zabytkowego parku w Brniu koncepcji „przemysłu czasu wolnego".