Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozpoczęło się głosowanie w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”

11 września 2019 roku rozpoczął się II etap nowego, turystycznego konkursu Województwa Małopolskiego pn. „Turystyczne Skarby Małopolski”.

I etap polegający na zgłaszaniu kandydatów do 6 kategorii konkursowych wzbudził duże zainteresowanie. Wszystkie nadesłane formularze zgłoszeniowe zostały sprawdzone pod względem formalnym i poddane ocenie przez Kapitułę Konkursową, którą tworzą członkowie Rady Programowej ds. Rozwoju i Promocji Turystyki w Małopolsce.

Głosowanie potrwa do 29 września 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na ulubione małopolskie produkty turystyczne i zdecydowania, który ze zgłoszonych kandydatów zostanie tegorocznym Laureatem.

Oddać głos można klikając w poniższy link: www.konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy

O tym kto zdobędzie miano Turystycznego Skarbu Małopolski przekonamy się już w październiku bieżącego roku. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Głosujmy i odkrywajmy nowe, nieznane Skarby Małopolski!

Źródło Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie/gd

11 września 2019 roku rozpoczął się II etap nowego, turystycznego konkursu Województwa Małopolskiego pn. „Turystyczne Skarby Małopolski”. I etap polegający na zgłaszaniu kandydatów do 6 kategorii konkursowych wzbudził duże zainteresowanie. Wszystkie nadesłane formularze zgłoszeniowe zostały sprawdzone pod względem formalnym i poddane ocenie przez Kapitułę Konkursową, którą tworzą członkowie Rady Programowej ds. Rozwoju i Promocji Turystyki w Małopolsce. Głosowanie potrwa do 29 września 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na ulubione małopolskie produkty turystyczne i zdecydowania, który ze zgłoszonych kandydatów zostanie tegorocznym Laureatem. Oddać głos można klikając w poniższy link: www.konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy O tym kto zdobędzie miano Turystycznego Skarbu Małopolski przekonamy się już w październiku bieżącego roku. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Udział w konkursie jest bezpłatny. Głosujmy i odkrywajmy nowe, nieznane Skarby Małopolski! Źródło Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie/gd