1. Rozpoczęto budowę boiska wielofunkcyjnego przy ZSP w Brniu

Rozpoczęto budowę boiska wielofunkcyjnego przy ZSP w Brniu

Jest szansa, że od września br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych w Brniu będą mogli korzystać z nowego boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią. Rozpoczęły się prace przy budowie tego obiektu. To ostatnia z czterech szkół ponadgimnazjalnych powiatu, która nie posiada jeszcze takiego obiektu. Inwestycja ta realizowana jest w ramach powiatowego programu budowy boisk wielofunkcyjnych.Infrastruktura sportowa będzie zawierać: boisko do piłki ręcznej, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, boisko do tenisa ziemnego, boisko do badmintona. Boisko będzie ogrodzone i oświetlone.