Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozpoczyna się budowa przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie

Rozpoczyna się budowa przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie

Rozpoczyna się budowa przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie

Dziś w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie została zawarta umowa na budowę zadania pn. „Budowa budynku użyteczności publicznej – przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie”, dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych. To niezwykle ważna inwestycja dla gręboszowskiej gminy, na którą od bardzo dawna czekają mieszkańcy. Jej koszt to ponad 18 mln zł. Będzie w nim miejsce na 100 dzieci w wieku przedszkolnym i 25 dzieci uczęszczających do żłobka. Planowany termin realizacji zadania  to 30 miesięcy.

Umowę z wykonawcą podpisał Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil, podczas uroczystego spotkania, w którym uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele województwa, lokalni samorządowcy i radni.

Powiat Dąbrowski reprezentował Starosta Lesław Wieczorek.

Dziś w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie została zawarta umowa na budowę zadania pn. „Budowa budynku użyteczności publicznej – przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie”, dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych. To niezwykle ważna inwestycja dla gręboszowskiej gminy, na którą od bardzo dawna czekają mieszkańcy. Jej koszt to ponad 18 mln zł. Będzie w nim miejsce na 100 dzieci w wieku przedszkolnym i 25 dzieci uczęszczających do żłobka. Planowany termin realizacji zadania  to 30 miesięcy. Umowę z wykonawcą podpisał Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil, podczas uroczystego spotkania, w którym uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele województwa, lokalni samorządowcy i radni. Powiat Dąbrowski reprezentował Starosta Lesław Wieczorek.