1. Rozpoczyna się odbudowa drogi powiatowej nr 1307

Rozpoczyna się odbudowa drogi powiatowej nr 1307

19 maja rozpocznie się odbudowa drogi powiatowej nr 1307 w miejscowościach  Swarzów-Mędrzechów-Delastowice, która potrwa do połowy sierpnia. Koszt odbudowy drogi wyniesie prawie 5 mln zł. Prace drogowe obejmą kilka odcinków pomiędzy Swarzowem a Delastowicami o łącznej długości prawie 7 km. Pomiędzy Swarzowem a Mędrzechowem droga zostanie poszerzona do szerokości 6,5 m. Odbudowa dróg powiatowych będzie wiązała się z koniecznością całkowitego zamknięcia od 19 maja remontowanych fragmentów. Na czas zamknięć zostaną wprowadzone objazdy, które zostały wyznaczone przez miejscowości Olesno, Ćwików, Świebodzin, Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Smęgorzów.