Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozpoczynają się Dni Szczucina – Zaproszenie

Rozpoczynają się Dni Szczucina – Zaproszenie

Rozpoczynają się Dni Szczucina – Zaproszenie

Już w dziś, tj. 5 lipca 2019 roku rozpoczynają się Dni Szczucina o godzinie 18:00 w Muzeum Drogownictwa. Wystąpi kabaret literacki "NaTenCzas" z Teatru im. Ludwika Solskiego z Tarnowa.

Natomiast 6 lipca w sobotę, Dni Miasta odbędą się na Placu Targowym w Szczucinie. Rozpoczną się o godzinie 16:00 paradą motocyklową. Na scenie pojawią się m.in. laureaci VI Festiwalu im. Marianny Gawlik, Dawid Dubajka – finalista programu "The Voice of Poland", gdzie swym występem zainauguruje swoją trasę koncertową, kwartet smyczkowy "Con Affetto" oraz Paweł Kusion. Gwiazdami wieczoru będą ANDRZEJ KRZYWY (De Mono), SEBASTIAN RIEDEL, GABRIEL FLESZAR ORAZ WOJTEK KLICH. O godzinie 22:00 zabawa taneczna z zespołem „RUBIN”. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Burmistrz Szczucina oraz Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie serdecznie zapraszają.

gd

Już w dziś, tj. 5 lipca 2019 roku rozpoczynają się Dni Szczucina o godzinie 18:00 w Muzeum Drogownictwa. Wystąpi kabaret literacki "NaTenCzas" z Teatru im. Ludwika Solskiego z Tarnowa. Natomiast 6 lipca w sobotę, Dni Miasta odbędą się na Placu Targowym w Szczucinie. Rozpoczną się o godzinie 16:00 paradą motocyklową. Na scenie pojawią się m.in. laureaci VI Festiwalu im. Marianny Gawlik, Dawid Dubajka – finalista programu "The Voice of Poland", gdzie swym występem zainauguruje swoją trasę koncertową, kwartet smyczkowy "Con Affetto" oraz Paweł Kusion. Gwiazdami wieczoru będą ANDRZEJ KRZYWY (De Mono), SEBASTIAN RIEDEL, GABRIEL FLESZAR ORAZ WOJTEK KLICH. O godzinie 22:00 zabawa taneczna z zespołem „RUBIN”. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Burmistrz Szczucina oraz Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie serdecznie zapraszają. gd