Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozpoczynamy kampanię informacyjną

Rozpoczynamy kampanię informacyjną

Rozpoczynamy kampanię informacyjną

Szanowni Państwo, 

W ramach prowadzonej na terenie powiatu dąbrowskiego profilaktyki przeciwdziałania przemocy w rodzinie, a także w celu rozpowszechnienia działań edukacyjno- informacyjnych Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej za pośrednictwem swojej strony internetowej www.pcprdt.pl, ma przyjemność zaprosić Państwa na co dwutygodniowy cykl mini artykułów dotyczących powyższej tematyki.

Eseje kierowane są do wszystkich zainteresowanych, ponieważ mają na celu szersze rozpowszechnienie wiedzy na temat przemocy a także pokrewnych zjawisk.

Cykl rozpoczyna artykuł mający na celu przybliżenie wiedzy na temat powodów kierujących osoby pokrzywdzone do nieszukania w środowisku pomocy.

Dom rodzinny i rodzina w powszechnym przekonaniu to miejsce schronienia.
Wielu z nas żyje w przeświadczeniu, że na członkach rodziny może polegać, a w trudnych sytuacjach uzyskać potrzebną pomoc i wsparcie. Jednak dla niektórych ludzi dom rodzinny to nie azyl, a źródło traumatycznych, nieodwracalnych w psychice przeżyć. Więc co jest przyczyną, że zamiast szukać wsparcia tkwią w domowym piekle?

Serdecznie zapraszamy do lektury jednocześnie mając nadzieję, iż spotkają się z zainteresowaniem.
PIERWSZY ARTYKUŁ :D L A C Z E G O OSOBY DOZNAJĄCE PRZEMOCY W RODZINIE NIE SZUKAJĄ POMOCY?

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej

Szanowni Państwo,  W ramach prowadzonej na terenie powiatu dąbrowskiego profilaktyki przeciwdziałania przemocy w rodzinie, a także w celu rozpowszechnienia działań edukacyjno- informacyjnych Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej za pośrednictwem swojej strony internetowej www.pcprdt.pl, ma przyjemność zaprosić Państwa na co dwutygodniowy cykl mini artykułów dotyczących powyższej tematyki. Eseje kierowane są do wszystkich zainteresowanych, ponieważ mają na celu szersze rozpowszechnienie wiedzy na temat przemocy a także pokrewnych zjawisk. Cykl rozpoczyna artykuł mający na celu przybliżenie wiedzy na temat powodów kierujących osoby pokrzywdzone do nieszukania w środowisku pomocy. Dom rodzinny i rodzina w powszechnym przekonaniu to miejsce schronienia.Wielu z nas żyje w przeświadczeniu, że na członkach rodziny może polegać, a w trudnych sytuacjach uzyskać potrzebną pomoc i wsparcie. Jednak dla niektórych ludzi dom rodzinny to nie azyl, a źródło traumatycznych, nieodwracalnych w psychice przeżyć. Więc co jest przyczyną, że zamiast szukać wsparcia tkwią w domowym piekle? Serdecznie zapraszamy do lektury jednocześnie mając nadzieję, iż spotkają się z zainteresowaniem.PIERWSZY ARTYKUŁ :D L A C Z E G O OSOBY DOZNAJĄCE PRZEMOCY W RODZINIE NIE SZUKAJĄ POMOCY? Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej