1. Rozstrzygnięcie internetowego konkursu wiedzy o tytoniu

Rozstrzygnięcie internetowego konkursu wiedzy o tytoniu

• Natalia Kowal – kl. 5 a (Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie)
  • Filip Ryczek – kl. 7 (Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie)
  • Zuzanna Dymon – kl. 5 (Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Gręboszowie)
  • Jakub Drąg – kl. 5 c (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej)

Znamy laureatów internetowego konkursu wiedzy o tytoniu zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu.  Jego celem było promowanie i upowszechnienie wśród mieszkańców powiatu zasad zdrowego stylu życia bez uzależnień. Do konkursu przystąpiło łącznie 38 uczestników. Ich zadaniem było rozwiązanie krzyżówki sprawdzającej wiedzę na temat tytoniu i jego negatywnego wpływu na zdrowie. W związku z dużą liczbą zgłoszeń organizatorzy postanowili przyznać 4, a nie jak pierwotnie zakładano 2 nagrody. Spośród osób, które nadesłały prawidłowo rozwiązane krzyżówki w drodze losowania wyłoniono laureatów internetowego konkursu wiedzy o tytoniu. Zostali nimi: Natalia Kowal – kl. 5 a (Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie) Filip Ryczek – kl. 7 (Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie) Zuzanna Dymon – kl. 5 (Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Gręboszowie) Jakub Drąg – kl. 5 c (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej) Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i zapraszamy wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie nagród, które nastąpi w piątek 1 grudnia 2023 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej ul. B. Joselewicza 5 (sala obrad) o godz. 11:45. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za przystąpienie do konkursu  i zapraszają do udziału w podobnych przedsięwzięciach organizowanych w przyszłości.