Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięcie konkursie wiedzy o tytoniu

Rozstrzygnięcie konkursie wiedzy o tytoniu

Rozstrzygnięcie konkursie wiedzy o tytoniu
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu. Konkurs zorganizowany został w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada.
 
Przystąpiło do niego blisko 40 uczestników. Ich zadaniem było prawidłowo odpowiedzieć na 12 pytań dotyczących m.in. skutków zdrowotnych palenia tytoniu oraz odnoszących się do podstawowych zagadnień ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.
 
Zgodnie z regulaminem konkursu spośród osób, które prawidłowo odpowiedziały na wszystkie pytania, w drodze losowania wyłoniono trzy osoby, które otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu.
 
Są to:
1) Mateusz Walczak – uczeń Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie
2) Nikola Tatarczuch – uczennica Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Laskówce Chorąskiej
3) Milena Wesołowska – uczennica Szkoły Podstawowej im. Mjra Henryka Sucharskiego w Gręboszowie.
 
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wraz z opiekunami 2 grudnia 2022 r. (piątek) o godz. 12:00 po odbiór nagród do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala Narad – parter).
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu. Konkurs zorganizowany został w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada.   Przystąpiło do niego blisko 40 uczestników. Ich zadaniem było prawidłowo odpowiedzieć na 12 pytań dotyczących m.in. skutków zdrowotnych palenia tytoniu oraz odnoszących się do podstawowych zagadnień ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.   Zgodnie z regulaminem konkursu spośród osób, które prawidłowo odpowiedziały na wszystkie pytania, w drodze losowania wyłoniono trzy osoby, które otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu.   Są to: 1) Mateusz Walczak – uczeń Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie 2) Nikola Tatarczuch – uczennica Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Laskówce Chorąskiej 3) Milena Wesołowska – uczennica Szkoły Podstawowej im. Mjra Henryka Sucharskiego w Gręboszowie.   Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wraz z opiekunami 2 grudnia 2022 r. (piątek) o godz. 12:00 po odbiór nagród do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala Narad – parter).