Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Dążymy do zera”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Dążymy do zera”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  „Dążymy do zera”

W dniu 7 grudnia br. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Dążymy do zera” zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Dąbrowie Tarnowskiej, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej.

Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zasad zdrowego stylu życia – bez uzależnień, propagowanie zachowań, które chronią przed zakażeniem wirusem HIV i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Hasło konkursu związane jest z ideą kampanii: „Dążymy do zera”. Zero nowych infekcji HIV. Zero zgonów z powodu AIDS. Zero dyskryminacji.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu autorskiego tematycznego plakatu w dowolnej technice (ale nie komputerowej).

Spośród 23 prac Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce ex aequo::
Marcelina Kaczor -Gimnazjum im Bohaterów Września w Szczucinie,
Monika Bąba- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,

II miejsce
Katarzyna Walas-Gimnazjum im Bohaterów Września w Szczucinie,

III miejsce:
Maria Rygielska-Gimnazjum Publiczne nr 3 w Gruszowie Wielkim

Wyróżnienie :
Anita Jasielec-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,
Ewelina Kogut-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,
Weronika Ryczek-Gimnazjum Publiczne nr 3 w Gruszowie Wielkim,
Jolanta Szułakiewicz -Gimnazjum Publiczne nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,
Kinga Mach-Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie.

Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi w dniu 17 grudnia o godz. 10.30 w Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Berka Joselewicza 5 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Serdeczne zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami.

Fundatorzy nagród:
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac laureatów w  Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej w godzinach od 10.00 – 16.00

W dniu 7 grudnia br. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Dążymy do zera” zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Dąbrowie Tarnowskiej, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zasad zdrowego stylu życia – bez uzależnień, propagowanie zachowań, które chronią przed zakażeniem wirusem HIV i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Hasło konkursu związane jest z ideą kampanii: „Dążymy do zera”. Zero nowych infekcji HIV. Zero zgonów z powodu AIDS. Zero dyskryminacji. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu autorskiego tematycznego plakatu w dowolnej technice (ale nie komputerowej). Spośród 23 prac Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów: I miejsce ex aequo:: Marcelina Kaczor -Gimnazjum im Bohaterów Września w Szczucinie, Monika Bąba- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce Katarzyna Walas-Gimnazjum im Bohaterów Września w Szczucinie, III miejsce: Maria Rygielska-Gimnazjum Publiczne nr 3 w Gruszowie WielkimWyróżnienie :Anita Jasielec-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,Ewelina Kogut-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,Weronika Ryczek-Gimnazjum Publiczne nr 3 w Gruszowie Wielkim,Jolanta Szułakiewicz -Gimnazjum Publiczne nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,Kinga Mach-Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie. Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi w dniu 17 grudnia o godz. 10.30 w Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Berka Joselewicza 5 w Dąbrowie Tarnowskiej. Serdeczne zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami. Fundatorzy nagród:Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac laureatów w  Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej w godzinach od 10.00 – 16.00