Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Nie daj szansy AIDS”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Nie daj szansy AIDS”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Nie daj szansy AIDS”

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informują, iż wyłoniono laureatów tegorocznej edycji konkursu plastycznego ph. „Nie daj szansy AIDS” adresowanego do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zakładki do książki, która nawiązuje do problematyki zapobiegania HIV i AIDS. Spośród 21 nadesłanych prac Komisja konkursowa wybrała 3 najlepsze prace spełniające wymogi regulaminu konkursu. Ich autorami są:

  • I miejsce – Alicja Ryczek z Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczucinie
  • II miejsce – Milena Kaczocha z Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym
  • III miejsce – Laura Aksamit z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanie

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w piątek 1 grudnia 2023 r. o godz. 11:45 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Konkurs zorganizowany został w ramach realizacji Krajowego Programu Zwalczania AIDS

i Zapobiegania Zakażeniom HIV, Światowego Dnia AIDS oraz trwającej kampanii „Jedyny taki test”. Jego celem było podnoszenie poziomu świadomości i wiedzy Polaków nt. HIV/AIDS, a także kształtowanie właściwych postaw w stosunku do ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS.

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informują, iż wyłoniono laureatów tegorocznej edycji konkursu plastycznego ph. „Nie daj szansy AIDS” adresowanego do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zakładki do książki, która nawiązuje do problematyki zapobiegania HIV i AIDS. Spośród 21 nadesłanych prac Komisja konkursowa wybrała 3 najlepsze prace spełniające wymogi regulaminu konkursu. Ich autorami są: I miejsce – Alicja Ryczek z Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczucinie II miejsce – Milena Kaczocha z Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym III miejsce – Laura Aksamit z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanie Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w piątek 1 grudnia 2023 r. o godz. 11:45 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Konkurs zorganizowany został w ramach realizacji Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV, Światowego Dnia AIDS oraz trwającej kampanii „Jedyny taki test”. Jego celem było podnoszenie poziomu świadomości i wiedzy Polaków nt. HIV/AIDS, a także kształtowanie właściwych postaw w stosunku do ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG