Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięcie Małopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Święty Jan Paweł II - pielgrzym świata"

Rozstrzygnięcie Małopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Święty Jan Paweł II - pielgrzym świata"

Rozstrzygnięcie Małopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem

W dniu 17 marca 2015 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy został rozstrzygnięty Małopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem "Święty Jan Paweł II – pielgrzym świata" z okazji 10-tej rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II.
Konkurs skierowany był do wszystkich wychowanków ŚDS z całej małopolski dla uczczenia śmierci Jana Pawła II.
W konkursie wzięło udział 30 placówek. W wyznaczonym terminie wpłynęło 74 prace, wykonane różnymi technikami plastycznymi.

Nad właściwym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie:

Edmund Wilk – Artysta plastyk 

Jadwiga Kusior – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej  

Halina Sarat – Skarbnik Stowarzyszenia “Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej

Beata Partyńska – Sekretarz Stowarzyszenia “Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej

ks. Dariusz Grochola – Opiekun Osób Niepełnosprawnych

Po obejrzeniu  prac plastycznych jury postanowiło przyznać: I miejsce, dwa II miejsca, dwa III miejsca i cztery wyróżnienia:

I miejsce dla Halina Stachnik z ŚDS Zagórzany 
II miejsce ex aequo dla Daniel Baran z ŚDS Sułkowice
                                      Monika Golara z ŚDS Proszowice
III miejsce ex aequo dla Anna Franczak z ŚDS Limanowa
                                       Magdalena Mrzygłocka z ŚDS Kraków, ul. Piekarska 3
wyróżnienia:
dla Mariusz Wiatr z ŚDS Siedlec
      Kinga Worwa z ŚDS Nowy Targ
      Anna Brach z ŚDS Jordanów
      Dariusz Leżoń z ŚDS Oleśnica

W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac i walory artystyczne. Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a każda Placówka ŚDS biorąca udział w konkursie, pamiątkowy dyplom.

Prace konkursowe będą prezentowane w Placówce ŚDS w Oleśnicy podczas Dnia Otwartego z okazji Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych w dniu 6 maja 2015r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej od 27 maja 2015r. oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

W dniu 17 marca 2015 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy został rozstrzygnięty Małopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem "Święty Jan Paweł II – pielgrzym świata" z okazji 10-tej rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II.Konkurs skierowany był do wszystkich wychowanków ŚDS z całej małopolski dla uczczenia śmierci Jana Pawła II.W konkursie wzięło udział 30 placówek. W wyznaczonym terminie wpłynęło 74 prace, wykonane różnymi technikami plastycznymi. Nad właściwym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie:Edmund Wilk – Artysta plastyk  Jadwiga Kusior – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej   Halina Sarat – Skarbnik Stowarzyszenia “Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej Beata Partyńska – Sekretarz Stowarzyszenia “Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej ks. Dariusz Grochola – Opiekun Osób NiepełnosprawnychPo obejrzeniu  prac plastycznych jury postanowiło przyznać: I miejsce, dwa II miejsca, dwa III miejsca i cztery wyróżnienia: I miejsce dla Halina Stachnik z ŚDS Zagórzany II miejsce ex aequo dla Daniel Baran z ŚDS Sułkowice                                      Monika Golara z ŚDS ProszowiceIII miejsce ex aequo dla Anna Franczak z ŚDS Limanowa                                       Magdalena Mrzygłocka z ŚDS Kraków, ul. Piekarska 3 wyróżnienia:dla Mariusz Wiatr z ŚDS Siedlec      Kinga Worwa z ŚDS Nowy Targ      Anna Brach z ŚDS Jordanów      Dariusz Leżoń z ŚDS Oleśnica W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac i walory artystyczne. Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a każda Placówka ŚDS biorąca udział w konkursie, pamiątkowy dyplom. Prace konkursowe będą prezentowane w Placówce ŚDS w Oleśnicy podczas Dnia Otwartego z okazji Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych w dniu 6 maja 2015r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej od 27 maja 2015r. oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie.Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac. Laureatom serdecznie gratulujemy!