Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięto II etap konkursu pn. "Bądź Wielkim"

Rozstrzygnięto II etap konkursu pn. "Bądź Wielkim"

Rozstrzygnięto II etap konkursu pn.

Znamy już laureatów II etapu szóstej edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez błogosławionego Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim". Do finału, który odbędzie się 19 maja 2013 r. w Dąbrowskim Domu Kultury zakwalifikowanych zostało 9 pięcioosobowych zespołów.

Organizatorami szóstej edycji konkursu są: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dąbrowski Dom Kultury .

Komisja konkursowa w dniu 23 kwietnia 2013 r. dokonała oceny prac plastycznych dotyczących wybranych sanktuariów wykonanych przez zespoły zakwalifikowane do II etapu.

Do finału konkursu zakwalifikowano 9 zespołów, które w ramach zmagań I etapu (test) i II etapu (praca plastyczna) uzyskały łącznie największą liczbę punktów.

W kategorii „szkoły podstawowe” do finałowego etapu zakwalifikowane zostały:

1) Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej

2) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

3) Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy

W kategorii „gimnazja” do finałowego etapu zakwalifikowane zostały:

1) Zespół Szkół w Mędrzechowie - Gimnazjum

2) Publiczne Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

3) Zespół Szkół Publicznych w Radgoszczy - Gimnazjum (Zespół nr 1)

W kategorii „szkoły ponadgimnazjalne” do finałowego etapu zakwalifikowane zostały:

1) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Tarnowie

2) Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu

3) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia dla zespołów, których prace plastyczne uzyskały wysoką liczbę punktów, jednak biorąc pod uwagę sumę punktów uzyskanych podczas I i II etapu zespoły nie zostały zakwalifikowane do finału. Wyróżnienia przyznano zespołom ze:

  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrzynce
  • Zespołu Szkół Publicznych w Luszowicach – szkoła podstawowa

Wystawę prac konkursowych można zwiedzać w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5 w godzinach pracy biblioteki.

Wszystkim uczestnikom VI Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez błogosławionego Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim" dziękujemy za przystąpienie do konkursu i za zaangażowanie na rzecz poznania nauki i postaci naszego Wielkiego Rodaka – Jana Pawła II. Zespołom zakwalifikowanym do finałowego etapu oraz zespołom wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na temat III etapu konkursu ...

Znamy już laureatów II etapu szóstej edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez błogosławionego Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim". Do finału, który odbędzie się 19 maja 2013 r. w Dąbrowskim Domu Kultury zakwalifikowanych zostało 9 pięcioosobowych zespołów. Organizatorami szóstej edycji konkursu są: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dąbrowski Dom Kultury . Komisja konkursowa w dniu 23 kwietnia 2013 r. dokonała oceny prac plastycznych dotyczących wybranych sanktuariów wykonanych przez zespoły zakwalifikowane do II etapu. Do finału konkursu zakwalifikowano 9 zespołów, które w ramach zmagań I etapu (test) i II etapu (praca plastyczna) uzyskały łącznie największą liczbę punktów. W kategorii „szkoły podstawowe” do finałowego etapu zakwalifikowane zostały: 1) Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej 2) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 3) Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy W kategorii „gimnazja” do finałowego etapu zakwalifikowane zostały: 1) Zespół Szkół w Mędrzechowie - Gimnazjum 2) Publiczne Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 3) Zespół Szkół Publicznych w Radgoszczy - Gimnazjum (Zespół nr 1) W kategorii „szkoły ponadgimnazjalne” do finałowego etapu zakwalifikowane zostały: 1) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Tarnowie 2) Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu 3) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia dla zespołów, których prace plastyczne uzyskały wysoką liczbę punktów, jednak biorąc pod uwagę sumę punktów uzyskanych podczas I i II etapu zespoły nie zostały zakwalifikowane do finału. Wyróżnienia przyznano zespołom ze: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrzynce Zespołu Szkół Publicznych w Luszowicach – szkoła podstawowa Wystawę prac konkursowych można zwiedzać w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5 w godzinach pracy biblioteki. Wszystkim uczestnikom VI Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez błogosławionego Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim" dziękujemy za przystąpienie do konkursu i za zaangażowanie na rzecz poznania nauki i postaci naszego Wielkiego Rodaka – Jana Pawła II. Zespołom zakwalifikowanym do finałowego etapu oraz zespołom wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Więcej informacji na temat III etapu konkursu ...