Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Znamy laureatów konkursu „Dzieci segregują śmieci”

Znamy laureatów konkursu „Dzieci segregują śmieci”

Znamy laureatów konkursu „Dzieci segregują śmieci”

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego informuje, że rozstrzygnięto konkurs ekologiczny, pn. „Dzieci segregują śmieci” dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Zadaniem uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego było wykonanie plakatu zachęcającego do segregacji śmieci oraz promującego właściwe postawy w zakresie segregacji odpadów. Do organizatorów wpłynęło 21 prac.

Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 11 czerwca 2019 roku dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne (m.in. oryginalność pomysłu, estetyka, atrakcyjność wizualna pracy) oraz zgodność z tematyką konkursu.

Do finału, który odbędzie się w dniu 18 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zostały zakwalifikowane zespoły z największą liczbą punktów:

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkach, klasa III,
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkach, klasa I,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, klasa III,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa I c,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa I b,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa III a.

Wszystkim uczniom konkursu ekologicznego, pn. „Dzieci segregują śmieci” serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu.

afol/mags

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego informuje, że rozstrzygnięto konkurs ekologiczny, pn. „Dzieci segregują śmieci” dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Zadaniem uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego było wykonanie plakatu zachęcającego do segregacji śmieci oraz promującego właściwe postawy w zakresie segregacji odpadów. Do organizatorów wpłynęło 21 prac. Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 11 czerwca 2019 roku dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne (m.in. oryginalność pomysłu, estetyka, atrakcyjność wizualna pracy) oraz zgodność z tematyką konkursu. Do finału, który odbędzie się w dniu 18 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zostały zakwalifikowane zespoły z największą liczbą punktów: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkach, klasa III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkach, klasa I, Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, klasa III, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa I c, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa I b, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa III a. Wszystkim uczniom konkursu ekologicznego, pn. „Dzieci segregują śmieci” serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu. afol/mags