Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięto konkurs na komiks ph. „Nie daj szansy AIDS”

Rozstrzygnięto konkurs na komiks ph. „Nie daj szansy AIDS”

Rozstrzygnięto konkurs na komiks ph. „Nie daj szansy AIDS”
Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informują, że w dniu 30.11.2022 r. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu ph. „Nie daj szansy AIDS” na komiks nawiązujący do problematyki HIV i AIDS. Konkurs zorganizowany został w ramach realizacji Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV i wpisuje się w tegoroczne obchody Światowego Dnia AIDS obchodzonego 1 grudnia.
 
Celem organizowanego przedsięwzięcia było m.in. podnoszenie poziomu świadomości i wiedzy Polaków nt. HIV/AIDS oraz popularyzowanie zasad zdrowego trybu życia wolnego od nałogów i zachowań ryzykownych, a także kształtowanie właściwych postaw w stosunku do ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS.
 
Laureatkami konkursu ph. „Nie daj szansy AIDS” zostały:
  • 1. miejsce – Emilia Burzec (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanie)
  • 2. miejsce – Aniela Grędys (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie)
  • 3. miejsce – Oliwia Boksa (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie)
 
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 2 grudnia 2022 r. (piątek) w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala Narad).
Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informują, że w dniu 30.11.2022 r. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu ph. „Nie daj szansy AIDS” na komiks nawiązujący do problematyki HIV i AIDS. Konkurs zorganizowany został w ramach realizacji Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV i wpisuje się w tegoroczne obchody Światowego Dnia AIDS obchodzonego 1 grudnia.   Celem organizowanego przedsięwzięcia było m.in. podnoszenie poziomu świadomości i wiedzy Polaków nt. HIV/AIDS oraz popularyzowanie zasad zdrowego trybu życia wolnego od nałogów i zachowań ryzykownych, a także kształtowanie właściwych postaw w stosunku do ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS.   Laureatkami konkursu ph. „Nie daj szansy AIDS” zostały: 1. miejsce – Emilia Burzec (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanie) 2. miejsce – Aniela Grędys (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie) 3. miejsce – Oliwia Boksa (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie)   Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 2 grudnia 2022 r. (piątek) w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala Narad).