1. Rozstrzygnięto konkurs „Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II”

Do organizatorów wpłynęło łącznie 38 prac plastycznych.

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-V:

• I miejsce – Kacper Kopeć uczeń Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej
  • II miejsce ex aequo – Kornelia Zych uczennica Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach oraz Wiktoria Węgiel uczennica Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej W Zarzeczu Dużym
  • III miejsce – Maksymilian Noga uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelazówce

W kategorii szkoły podstawowe klasy VI-VIII i szkoły ponadpodstawowe:

• I miejsce – Oktawia Bafia uczennica Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej
  • II miejsce – Wiktoria Kot uczennica Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach
  • III miejsce – Aleksandra Szczebak uczennica Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej

Komisja konkursowa postanowiła przyznać wyróżnienia dla:

• Dominika Szczebaka ucznia Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej
  • Julii Szwajkosz uczennicy Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej
  • Leny Kowal uczennicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie
  • Mileny Musiał uczennicy Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim

O terminie i sposobie wręczenia nagród poinformujemy w późniejszym terminie.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że rozstrzygnięto konkurs pn. „Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej nawiązującą do naszej ojczyzny i naszej wolności w nauczaniu św. Jana Pawła II. Konkurs zorganizowano dla dwóch kategorii wiekowych tj. uczniów szkół podstawowych – klasy I-V oraz uczniów szkół podstawowych klasy VI-VIII i szkół ponadpodstawowych. Do organizatorów wpłynęło łącznie 38 prac plastycznych. Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 26 listopada 2020r. dokonała oceny złożonych prac, których klasyfikacja przedstawia się następująco: W kategorii szkoły podstawowe klasy I-V: I miejsce – Kacper Kopeć uczeń Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej II miejsce ex aequo – Kornelia Zych uczennica Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach oraz Wiktoria Węgiel uczennica Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej W Zarzeczu Dużym III miejsce – Maksymilian Noga uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelazówce W kategorii szkoły podstawowe klasy VI-VIII i szkoły ponadpodstawowe: I miejsce – Oktawia Bafia uczennica Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej II miejsce – Wiktoria Kot uczennica Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach III miejsce – Aleksandra Szczebak uczennica Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej Komisja konkursowa postanowiła przyznać wyróżnienia dla: Dominika Szczebaka ucznia Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej Julii Szwajkosz uczennicy Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej Leny Kowal uczennicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie Mileny Musiał uczennicy Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim O terminie i sposobie wręczenia nagród poinformujemy w późniejszym terminie. Serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac plastycznych. Zwycięzcom gratulujemy.