Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięto konkurs plastyczno - ekologiczny na wykonanie komiksu

Rozstrzygnięto konkurs plastyczno - ekologiczny na wykonanie komiksu

Rozstrzygnięto konkurs plastyczno - ekologiczny na wykonanie komiksu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że rozstrzygnięto konkurs pn. „EKOlogiczny komiks” zorganizowany w ramach dofinansowanego projektu „Młodzi Eko – Świadomi” przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mieli za zadanie wykonać pracę w formie komiksu ilustrującego zachowanie proekologiczne w życiu codziennym w domu i najbliższym otoczeniu np. segregacja śmieci, kompostowanie odpadów, oszczędzanie wody, energii elektrycznej, zagospodarowanie deszczówki itp. Wpłynęło 26 prac konkursowych.

Komisja dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: zgodność tematu komiksu z tematyką konkursu, oryginalność podejścia do tematu, wartość merytoryczną, techniczną oraz artystyczną przekazu komiksu.

Laureatami konkursu pn. „EKOlogiczny komiks” zostali

  • I miejsce - Emilia Świątek ze Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Laskówce Chorąskiej
  • II miejsce - Emilia Burzec z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Radwanie
  • III miejsce - Kacper Lipowicz ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Oleśnie

Serdecznie gratulujemy laureatom !!!

Nagrody oraz dyplomy zostaną rozdane laureatom podczas plenerowych warsztatów przyrodniczych pn. „Drzewa wokół nas” w zespole dworsko-parkowym w Brniu.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za wykonanie prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że rozstrzygnięto konkurs pn. „EKOlogiczny komiks” zorganizowany w ramach dofinansowanego projektu „Młodzi Eko – Świadomi” przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mieli za zadanie wykonać pracę w formie komiksu ilustrującego zachowanie proekologiczne w życiu codziennym w domu i najbliższym otoczeniu np. segregacja śmieci, kompostowanie odpadów, oszczędzanie wody, energii elektrycznej, zagospodarowanie deszczówki itp. Wpłynęło 26 prac konkursowych. Komisja dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: zgodność tematu komiksu z tematyką konkursu, oryginalność podejścia do tematu, wartość merytoryczną, techniczną oraz artystyczną przekazu komiksu. Laureatami konkursu pn. „EKOlogiczny komiks” zostali I miejsce - Emilia Świątek ze Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Laskówce Chorąskiej II miejsce - Emilia Burzec z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Radwanie III miejsce - Kacper Lipowicz ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Oleśnie Serdecznie gratulujemy laureatom !!! Nagrody oraz dyplomy zostaną rozdane laureatom podczas plenerowych warsztatów przyrodniczych pn. „Drzewa wokół nas” w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za wykonanie prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu.