Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Zaśpiewaj Niezłomnym”

Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Zaśpiewaj Niezłomnym”

Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Zaśpiewaj Niezłomnym”

Dziś w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie odbył się konkurs pn. „Zaśpiewaj Niezłomnym” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie. Konkurs otworzył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

Jury w składzie: Małgorzata Morawiec- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie, Eryk Fido – oprawa muzyczna VIVO i Grzegorz Olearczyk – Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, oceniało występy dzieci i młodzieży ze szkół z terenu powiatu dąbrowskiego. Na konkurs wpłynęło łącznie ponad 40 zgłoszeń, z 16 szkół ,w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-IV zwycięzcami zostali:

I miejsce: Milena Łos uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich

II miejsce: Joanna Łos uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich

III miejsce ex aequo: Lena Buzon uczennica Szkoły Podstawowej Bolesławiu oraz Zofia Czternastek uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyróżnienie: Julia Lekarczyk uczennica Szkoły Podstawowej w Oleśnie

 

W kategorii szkoły podstawowe klasy V-VIII zwycięzcami zostali:

I miejsce: Joanna Piątek uczennica Szkoły Podstawowej w Oleśnie

II miejsce: Amelia Niemczura uczennica Szkoły Podstawowej w Luszowicach

III miejsce: Dagmara Frąc uczennica Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym

 

W kategorii szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: Patrycja Cudak uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej

II miejsce: Karol Zawiślak uczeń Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

III miejsce ex aequo: Magdalena Waryas uczennica Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Julia Kądzielawa uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej

Nagrody w imieniu starosty wręczyła Naczelnik Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Zwycięzcom gratulujemy.   

Dziś w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie odbył się konkurs pn. „Zaśpiewaj Niezłomnym” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie. Konkurs otworzył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. Jury w składzie: Małgorzata Morawiec- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie, Eryk Fido – oprawa muzyczna VIVO i Grzegorz Olearczyk – Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, oceniało występy dzieci i młodzieży ze szkół z terenu powiatu dąbrowskiego. Na konkurs wpłynęło łącznie ponad 40 zgłoszeń, z 16 szkół ,w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii szkoły podstawowe klasy I-IV zwycięzcami zostali: I miejsce: Milena Łos uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich II miejsce: Joanna Łos uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich III miejsce ex aequo: Lena Buzon uczennica Szkoły Podstawowej Bolesławiu oraz Zofia Czternastek uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej Wyróżnienie: Julia Lekarczyk uczennica Szkoły Podstawowej w Oleśnie   W kategorii szkoły podstawowe klasy V-VIII zwycięzcami zostali: I miejsce: Joanna Piątek uczennica Szkoły Podstawowej w Oleśnie II miejsce: Amelia Niemczura uczennica Szkoły Podstawowej w Luszowicach III miejsce: Dagmara Frąc uczennica Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym   W kategorii szkoły ponadpodstawowe: I miejsce: Patrycja Cudak uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: Karol Zawiślak uczeń Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce ex aequo: Magdalena Waryas uczennica Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Julia Kądzielawa uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Nagrody w imieniu starosty wręczyła Naczelnik Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Zwycięzcom gratulujemy.