1. Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Zaśpiewaj Niezłomnym

Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Zaśpiewaj Niezłomnym

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-IV zwycięzcami zostali:

I miejsce: Milena Zawiłowicz uczennica Szkoły Podstawowej w Radgoszczy

II miejsce: Milena Łos uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich

Wyróżnienie: Julia Dynak uczennica Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie

W kategorii szkoły podstawowe klasy V-VIII zwycięzcami zostali:

W kategorii szkoły ponadpodstawowe:

Nagrody wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Zwycięzcom gratulujemy.

W dniu dzisiejszym w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie odbył się konkurs pn. „Zaśpiewaj Niezłomnym” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie. Konkurs otworzyła Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz. Jury w składzie: Małgorzata Morawiec- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie, Katarzyna Grabka i Grzegorz Olearczyk – Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, oceniało występy dzieci i młodzieży ze szkół z terenu powiatu dąbrowskiego. Na konkurs wpłynęło łącznie ponad 40 zgłoszeń, w trzech kategoriach wiekowych , z 13 szkół tj. z: Dąbrówek Breńskich, Smęgorzowa, Radgoszczy, Bolesławia, Zabrnia, Zarzecza Dużego, Luszowic, Mędrzechowa, Olesna, Dąbrowy Tarnowskiej (nr 1, 2 i 3) oraz z I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej. W kategorii szkoły podstawowe klasy I-IV zwycięzcami zostali: I miejsce: Milena Zawiłowicz uczennica Szkoły Podstawowej w Radgoszczy II miejsce: Milena Łos uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich III miejsce ex aequo: Joanna Łos uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich oraz Klara Bociek uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Wyróżnienie: Julia Dynak uczennica Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie W kategorii szkoły podstawowe klasy V-VIII zwycięzcami zostali: I miejsce: Zuzanna Witek uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce ex aequo: Joanna Piątek uczennica Szkoły Podstawowej w Oleśnie oraz Maja Kulczyk uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce ex aequo: Karol Kędzior uczeń Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym oraz Dagmara Frąc uczennica Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym Wyróżnieni: Martyna Szlosek uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich, Magdalena Kijowska uczennica Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym oraz Amelia Sieroń uczennica Szkoły Podstawowej w Zabrniu. W kategorii szkoły ponadpodstawowe: I miejsce: Maria Misiaszek uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: Magdalena Otfinowska uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Nagrody wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Zwycięzcom gratulujemy.