Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rozstrzygniecie otwartego konkursu ofert – wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2021 r.

Rozstrzygniecie otwartego konkursu ofert – wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2021 r.

Rozstrzygniecie otwartego konkursu ofert – wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2021 r.

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 9 lutego 2021 r. podjął uchwałę nr 532/2021 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Dąbrowskiego w 2021 roku w zakresie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Decyzją Zarządu Powiatu Dąbrowskiego dotację otrzymały następujące organizacje:

  • Powiatowy Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej – dofinansowanie w kwocie 11 000,00 zł (słownie: jedenaście tysięcy złotych 00/ 100) na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”;

2) Stowarzyszenie Szachowe Szach-Mat z siedzibą w Radomyślu Wielkim – dofinansowanie w kwocie 2 000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100) na realizację zadania pn. „Szach Mat Covid w powiecie dąbrowskim”.

Oferta Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego „JUNIS” z siedzibą w Szczucinie na realizację zadania pn. „Cykl turniejów badmintonowych” została odrzucona z przyczyn formalnych.

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 9 lutego 2021 r. podjął uchwałę nr 532/2021 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Dąbrowskiego w 2021 roku w zakresie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Decyzją Zarządu Powiatu Dąbrowskiego dotację otrzymały następujące organizacje: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej – dofinansowanie w kwocie 11 000,00 zł (słownie: jedenaście tysięcy złotych 00/ 100) na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”; 2) Stowarzyszenie Szachowe Szach-Mat z siedzibą w Radomyślu Wielkim – dofinansowanie w kwocie 2 000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100) na realizację zadania pn. „Szach Mat Covid w powiecie dąbrowskim”. Oferta Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego „JUNIS” z siedzibą w Szczucinie na realizację zadania pn. „Cykl turniejów badmintonowych” została odrzucona z przyczyn formalnych. Pliki do pobrania Pobierz plik uchwała ZP nr 532_2021.pdf