1. Rozwiązanie konkursu „KLIMATyczne Powiśle”

Rozwiązanie konkursu „KLIMATyczne Powiśle”

Poniżej znajdują się zdjęcia nadesłane przez laureatkę.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs pt. „KLIMATyczne Powiśle” został rozstrzygnięty! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłanie prac. Celem przedsięwzięcia było wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców powiatu, a także zachęcenie do aktywnego współuczestnictwa w działaniach mających na celu poprawę stanu klimatu i środowiska poprzez korzystanie z komunikacji bezemisyjnej. Należy pamiętać o korzyściach jakie niesie ze sobą korzystanie z roweru. Przede wszystkim pozytywnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie, dbamy o środowisko, a także oszczędzamy pieniądze. Wszystkie nadesłane prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i stanowiły niezwykle ciężki wybór z wyłonieniem laureata. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Nagrodę główną przyznano Pani Agnieszce Banaś. O zwycięstwie oraz dacie przekazania nagrody głównej poinformujemy drogą mailową. Poniżej znajdują się zdjęcia nadesłane przez laureatkę.