Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rusza budowa boiska przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Rusza budowa boiska przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Zakończyło się postępowanie przetargowe na budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego z nawierzchnią sztuczną przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Zgodnie z umową zawartą w dniu 21 sierpnia 2008r., roboty będzie wykonywała firma „ATA ALL Trading Agency" Sp. z o.o. z Pszczyny, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę cenową oraz wykazała się realizacją kilku robót o podobnym charakterze. Realizowane boisko będzie miało też wykonane oświetlenie.

Przekazanie placu budowy uzgodnione jest na czwartek a realizacja zadania nastąpi w ciągu 90-ciu dni. Funkcję Inspektora Nadzoru przy tym zadaniu inwestycyjnym, Zarząd Powiatu powierzył Panu Ryszardowi Madejowi. Pod koniec listopada br., ZSP w Szczucinie uzyska nowoczesne boisko sportowe. Będzie to już drugie boisko tego typu przy szkole ponadgimnazjalnej, zlokalizowane w powiecie dąbrowskim, budowane w ramach programu budowy boisk szkolnych, przyjętego w 2007 roku, przez Radę Powiatu. Zadanie będzie finansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz własnych powiatu.

Zakończyło się postępowanie przetargowe na budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego z nawierzchnią sztuczną przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Zgodnie z umową zawartą w dniu 21 sierpnia 2008r., roboty będzie wykonywała firma „ATA ALL Trading Agency" Sp. z o.o. z Pszczyny, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę cenową oraz wykazała się realizacją kilku robót o podobnym charakterze. Realizowane boisko będzie miało też wykonane oświetlenie. Przekazanie placu budowy uzgodnione jest na czwartek a realizacja zadania nastąpi w ciągu 90-ciu dni. Funkcję Inspektora Nadzoru przy tym zadaniu inwestycyjnym, Zarząd Powiatu powierzył Panu Ryszardowi Madejowi. Pod koniec listopada br., ZSP w Szczucinie uzyska nowoczesne boisko sportowe. Będzie to już drugie boisko tego typu przy szkole ponadgimnazjalnej, zlokalizowane w powiecie dąbrowskim, budowane w ramach programu budowy boisk szkolnych, przyjętego w 2007 roku, przez Radę Powiatu. Zadanie będzie finansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz własnych powiatu.