1. Rusza III etap przebudowy ul. Szarwarskiej

Rusza III etap przebudowy ul. Szarwarskiej

Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Dziś została zawarta umowa na remont drogi powiatowej nr 1328K o wartości ponad 5,3 mln zł. To już III etap przebudowy ul. Szarwarskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.   Umowę, w obecności Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka oraz Wicestarosty Krzysztofa Bryka, podpisali Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Szentaler i Główny Księgowy Andrzej Fijał, a także z ramienia wykonawcy – Jarosław Prusak przedstawiciel STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.   Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.