Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rusza III etap przebudowy ul. Szarwarskiej

Rusza III etap przebudowy ul. Szarwarskiej

Rusza III etap przebudowy ul. Szarwarskiej
Dziś została zawarta umowa na remont drogi powiatowej nr 1328K o wartości ponad 5,3 mln zł. To już III etap przebudowy ul. Szarwarskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.
 
Umowę, w obecności Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka oraz Wicestarosty Krzysztofa Bryka, podpisali Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Szentaler i Główny Księgowy Andrzej Fijał, a także z ramienia wykonawcy – Jarosław Prusak przedstawiciel STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
 
Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Dziś została zawarta umowa na remont drogi powiatowej nr 1328K o wartości ponad 5,3 mln zł. To już III etap przebudowy ul. Szarwarskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.   Umowę, w obecności Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka oraz Wicestarosty Krzysztofa Bryka, podpisali Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Szentaler i Główny Księgowy Andrzej Fijał, a także z ramienia wykonawcy – Jarosław Prusak przedstawiciel STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.   Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.