Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rusza kolejna edycja projektu „Zajęcia dodatkowe dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2021/2022"

Rusza kolejna edycja projektu „Zajęcia dodatkowe dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2021/2022"

Rusza kolejna edycja projektu „Zajęcia dodatkowe dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2021/2022

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej rozpoczyna realizację kolejnej edycji projektu pn. „Zajęcia dodatkowe dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2021/2022”.

Samorząd powiatowy na realizację tego przedsięwzięcia pozyskał dofinansowanie w wysokości 14 990,88 zł z 10. osi priorytetowej Wiedza i Kompetencje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna.

Zadanie polegać będzie na prowadzeniu innowacyjnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w regionie poprzez prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i laboratoryjnych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesną technologię informacyjno - komunikacyjną, co pozwoli na podniesienie poziomu nauczania oraz kształtowanie kompetencji kluczowych.
Uczniowie, którzy wezmą udział w procesie rekrutacji i zakwalifikują się do projektu będą uczestniczyć w zajęciach on-line z matematyki realizowanych z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz w kołach naukowych z matematyki i biologii. Projekt obejmuje także zakup pomocy dydaktycznych służących realizacji poszczególnych zajęć.


Rekrutacja do projektu jest prowadzona przez szkołę w dniach 8 - 15 października 2021 roku.

Regulamin rekrutacji został zamieszczony w załącznikach.

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej rozpoczyna realizację kolejnej edycji projektu pn. „Zajęcia dodatkowe dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2021/2022”. Samorząd powiatowy na realizację tego przedsięwzięcia pozyskał dofinansowanie w wysokości 14 990,88 zł z 10. osi priorytetowej Wiedza i Kompetencje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna. Zadanie polegać będzie na prowadzeniu innowacyjnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w regionie poprzez prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i laboratoryjnych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesną technologię informacyjno - komunikacyjną, co pozwoli na podniesienie poziomu nauczania oraz kształtowanie kompetencji kluczowych.Uczniowie, którzy wezmą udział w procesie rekrutacji i zakwalifikują się do projektu będą uczestniczyć w zajęciach on-line z matematyki realizowanych z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz w kołach naukowych z matematyki i biologii. Projekt obejmuje także zakup pomocy dydaktycznych służących realizacji poszczególnych zajęć. Rekrutacja do projektu jest prowadzona przez szkołę w dniach 8 - 15 października 2021 roku. Regulamin rekrutacji został zamieszczony w załącznikach. Pliki do pobrania Pobierz plik 10.1.4_Regulamin rekrutacji_rok szkolny 2020 2021.pdf Pobierz plik Zał.1 - Formularz zgłoszeniowy (1).pdf Pobierz plik Zał.2 - Deklaracja_oświadczenie uczestnictwa w projekcie.pdf Pobierz plik Zał.3 - Oświadczenie uczestnika projektu.pdf Pobierz plik Zał.4 - Zakres danych osobowych.pdf Pobierz plik Zał.5 - Wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.pdf Pobierz plik Zał.6 - Oświadczenie o wizerunku.pdf Pobierz plik Zał.7 - Wzór protokołu rekrutacyjnego.pdf