Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rusza konkurs fotograficzny „Uzależnienia - droga donikąd”

Rusza konkurs fotograficzny „Uzależnienia - droga donikąd”

Rusza konkurs fotograficzny „Uzależnienia - droga donikąd”

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym przebiegającym pod hasłem: "Uzależnienia - droga donikąd". Celem konkursu jest m.in. pogłębienie wiedzy o uzależnieniach i substancjach psychoaktywnych oraz kształtowanie postaw i zachowań zgodnych z zasadami zdrowego, bezpiecznego stylu życia.

Konkurs jest próbą połączenia kreatywności i aktywności artystycznej młodzieży z działalnością o charakterze prozdrowotnym. Efektem końcowym wydarzenia będzie wernisaż prac konkursowych.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej w terminie do 23 maja 2016 r.

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu nastąpi w dniu 1 czerwca 2016 r. podczas happeningu promującego „Modę na życie bez uzależnień" w ramach programu „Ogólnopolski Głos Profilaktyki" (przy Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Zaręby 22, 33-200 Dąbrowa Tarnowska).

Do pobrania:

Regulamin konkursu
Załączniki do regulaminu

DJ

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym przebiegającym pod hasłem: "Uzależnienia - droga donikąd". Celem konkursu jest m.in. pogłębienie wiedzy o uzależnieniach i substancjach psychoaktywnych oraz kształtowanie postaw i zachowań zgodnych z zasadami zdrowego, bezpiecznego stylu życia. Konkurs jest próbą połączenia kreatywności i aktywności artystycznej młodzieży z działalnością o charakterze prozdrowotnym. Efektem końcowym wydarzenia będzie wernisaż prac konkursowych. Prace konkursowe należy przesyłać na adres Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej w terminie do 23 maja 2016 r. Wręczenie nagród dla laureatów konkursu nastąpi w dniu 1 czerwca 2016 r. podczas happeningu promującego „Modę na życie bez uzależnień" w ramach programu „Ogólnopolski Głos Profilaktyki" (przy Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Zaręby 22, 33-200 Dąbrowa Tarnowska). Do pobrania: Regulamin konkursuZałączniki do regulaminu DJ