Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rusza konkurs na najprężniej działającą Jednostkę OSP w powiecie

Rusza konkurs na najprężniej działającą Jednostkę OSP w powiecie

Rusza konkurs na najprężniej działającą Jednostkę OSP w powiecie

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najprężniej działającą Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie dąbrowskim skupiającą osoby po 50 roku życia, w ramach projektu pn. „Aktywny Powiat – Aktywny Senior”, realizowanego  przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu dąbrowskiego, które wśród swoich członków mają co najmniej 3 osoby po 50 roku życia i które spełniają warunki określone w regulaminie konkursu. Spośród zgłoszonych organizacji internauci wybiorą zwycięską organizację.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: powiatdabrowski.pl. Formularz konkursowy wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać lub złożyć osobiście najpóźniej do dnia 13 września 2019 r. na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

alef/mags

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najprężniej działającą Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie dąbrowskim skupiającą osoby po 50 roku życia, w ramach projektu pn. „Aktywny Powiat – Aktywny Senior”, realizowanego  przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu dąbrowskiego, które wśród swoich członków mają co najmniej 3 osoby po 50 roku życia i które spełniają warunki określone w regulaminie konkursu. Spośród zgłoszonych organizacji internauci wybiorą zwycięską organizację. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: powiatdabrowski.pl. Formularz konkursowy wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać lub złożyć osobiście najpóźniej do dnia 13 września 2019 r. na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska. Pliki do pobrania Pobierz plik Karta Zgloszenia.docx Pobierz plik Regulamin 2019.pdf alef/mags