Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rusza konkurs plastyczny „Włącz się w kulturę"

Rusza konkurs plastyczny „Włącz się w kulturę"

Rusza konkurs plastyczny „Włącz się w kulturę

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym. pn. „Włącz się w kulturę" – Aktywizacja Społeczna Osób Niepełnosprawnych, realizowanym przy wsparciu finansowym środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością umysłową lub/i ruchową, będących podopiecznymi jednostek oraz stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i tarnowskiego. Konkurs będzie polegał na stworzeniu przestrzennej pracy plastycznej inspirowanej sztuką ludową.

W połączeniu z konkursem plastycznym zostanie zorganizowany Festiwal Form Artystycznych, który umożliwi uczestnictwo w tym wydarzeniu także osobom nie biorącym bezpośrednio udziału w konkursie plastycznym. W ramach festiwalu zostaną zorganizowane różnego rodzaju konkursy i zabawy prowadzone przez profesjonalnego wodzireja zapewniającego również oprawę muzyczną wydarzenia oraz warsztaty twórczości ludowej prowadzone przez animatorów.

Uczestnicy konkursu plastycznego oraz Festiwalu Form Artystycznych otrzymają upominki.

Festiwal Form Artystycznych odbędzie się 28 września 2017 roku w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu (Breń 1, 33-200 Olesno w godzinach od 10.00 do 14.00).

Poprzez udział w konkursie, osoby z niepełnosprawnością będą mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdolności twórczych, rozwijania wyobraźni oraz rozszerzania wiedzy o otaczającym świecie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu, karta zgłoszeń oraz zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka, które nie ukończyło 18 roku życia na udział w konkursie, są dostępne na stronie powiatu dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl.

Do pobrania:
- regulamin konkursu
- karta zgłoszeń oraz zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka

files/aktualnosci/2017/08_Sierpien/22_Rusza_konkurs_plastyczny_wlacz_sie_w_kulture/malopolskaa.jpg

afol/mags

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym. pn. „Włącz się w kulturę" – Aktywizacja Społeczna Osób Niepełnosprawnych, realizowanym przy wsparciu finansowym środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością umysłową lub/i ruchową, będących podopiecznymi jednostek oraz stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i tarnowskiego. Konkurs będzie polegał na stworzeniu przestrzennej pracy plastycznej inspirowanej sztuką ludową. W połączeniu z konkursem plastycznym zostanie zorganizowany Festiwal Form Artystycznych, który umożliwi uczestnictwo w tym wydarzeniu także osobom nie biorącym bezpośrednio udziału w konkursie plastycznym. W ramach festiwalu zostaną zorganizowane różnego rodzaju konkursy i zabawy prowadzone przez profesjonalnego wodzireja zapewniającego również oprawę muzyczną wydarzenia oraz warsztaty twórczości ludowej prowadzone przez animatorów. Uczestnicy konkursu plastycznego oraz Festiwalu Form Artystycznych otrzymają upominki. Festiwal Form Artystycznych odbędzie się 28 września 2017 roku w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu (Breń 1, 33-200 Olesno w godzinach od 10.00 do 14.00). Poprzez udział w konkursie, osoby z niepełnosprawnością będą mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdolności twórczych, rozwijania wyobraźni oraz rozszerzania wiedzy o otaczającym świecie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu, karta zgłoszeń oraz zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka, które nie ukończyło 18 roku życia na udział w konkursie, są dostępne na stronie powiatu dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl. Do pobrania:- regulamin konkursu- karta zgłoszeń oraz zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka afol/mags