Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ruszają inwestycje drogowe

Ruszają inwestycje drogowe

Ruszają inwestycje drogowe

Samorząd powiatowy przygotowuje się do kolejnych inwestycji drogowych na terenie naszego powiatu. Podpisano już umowę z pierwszym wykonawcą, która obejmuje budowę chodnika wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1303K Zawierzbie – Kozłów – Szczucin w miejscowości Gręboszów. Zadanie będzie wykonane do końca czerwca bieżącego roku.

Ponadto zlecono wykonanie dokumentacji projektowych na budowę kolejnych chodników
w Medrzechowie, Wielopolu, Zalipiu, Zabrniu, Bolesławiu, Świebodzinie. Łączna długość planowanych do budowy chodników to ponad 3 km. Termin wykonania tych dokumentacji wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń planowany jest na koniec sierpnia i września tego roku.

To nie koniec planowanych inwestycji drogowych, kolejne będą realizowane w trakcie roku.

Samorząd powiatowy przygotowuje się do kolejnych inwestycji drogowych na terenie naszego powiatu. Podpisano już umowę z pierwszym wykonawcą, która obejmuje budowę chodnika wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1303K Zawierzbie – Kozłów – Szczucin w miejscowości Gręboszów. Zadanie będzie wykonane do końca czerwca bieżącego roku. Ponadto zlecono wykonanie dokumentacji projektowych na budowę kolejnych chodnikóww Medrzechowie, Wielopolu, Zalipiu, Zabrniu, Bolesławiu, Świebodzinie. Łączna długość planowanych do budowy chodników to ponad 3 km. Termin wykonania tych dokumentacji wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń planowany jest na koniec sierpnia i września tego roku. To nie koniec planowanych inwestycji drogowych, kolejne będą realizowane w trakcie roku.