Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ruszają kolejne inwestycje drogowe

Ruszają kolejne inwestycje drogowe

Ruszają kolejne inwestycje drogowe

10 kwietnia 2024 r. zostały zawarte umowy  na przebudowę drogi powiatowej w Zalipiu oraz budowę ścieżki rowerowej w ciągu drogi powiatowej w Szczucinie i Lubaszu.

Umowy, w obecności Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka oraz Członka Zarządu Jarosława Bartonia, podpisali Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Szentaler i Główny Księgowy Andrzej Fijał, a także z ramienia wykonawcy – Jarosław Prusak przedstawiciel STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Przebudowa drogi powiatowej nr 1309K w Zalipiu to zadanie o wartości 8, 5 mln zł realizowane ze środków przyznanych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz budżetu powiatu.

Budowa ścieżki pieszo - rowerowej w ciągu drogi powiatowej nr 1303K w Szczucinie i Lubaszu to inwestycja o wartości 2 mln zł, która dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

10 kwietnia 2024 r. zostały zawarte umowy  na przebudowę drogi powiatowej w Zalipiu oraz budowę ścieżki rowerowej w ciągu drogi powiatowej w Szczucinie i Lubaszu. Umowy, w obecności Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka oraz Członka Zarządu Jarosława Bartonia, podpisali Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Szentaler i Główny Księgowy Andrzej Fijał, a także z ramienia wykonawcy – Jarosław Prusak przedstawiciel STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Przebudowa drogi powiatowej nr 1309K w Zalipiu to zadanie o wartości 8, 5 mln zł realizowane ze środków przyznanych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz budżetu powiatu. Budowa ścieżki pieszo - rowerowej w ciągu drogi powiatowej nr 1303K w Szczucinie i Lubaszu to inwestycja o wartości 2 mln zł, która dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.