Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapisy na rowerowy Rajd z Gręboszowa na Westerplatte

Zapisy na rowerowy Rajd z Gręboszowa na Westerplatte

Zapisy na rowerowy Rajd z Gręboszowa na Westerplatte

Ruszyły zapisy na Rajd rowerowy z Gręboszowa na Westerplatte. 5 dniowa trasa – upamiętniająca 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej – z Gręboszowa, miejsca urodzenia i wychowywania się mjr Henryka Sucharskiego (dowódcy obrony Westerplatte) na Westerplatte na 1 września 2019 roku na godzinę 4:40 czyli godzinę wybuchu II wojny światowej.

Przejazd ma na celu kultywować pamięć i wiedzę o majorze Sucharskim wśród uczestników rajdu oraz osób, które będą spotykane na trasie. Przejazd ma charakter patriotyczny.

Dzienny dystans przejazdu to pomiędzy 100 km a 140 km. Przejazd nie ma charakteru wyścigu i będzie się odbywał w maksymalnie 15 osobowych grupach. Organizator zapewnia noclegi, ubezpieczenie uczestników, samochód bezpieczeństwa oraz organizuje transport rowerów z powrotem a także pomoc w kwestii powrotu samych uczestników. Organizatorem Rajdu są Trasy Rowerowe – Marek Mosio. Partnerem Rajdu jest Powiat Dąbrowski. Zainteresowani mogą zgłaszać się do końca lipca br., dzwoniąc pod nr 726 585 310 lub pisząc na fanpage organizatora Trasy Powiśle.

Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona!

Trasy Powiśle/gd

Ruszyły zapisy na Rajd rowerowy z Gręboszowa na Westerplatte. 5 dniowa trasa – upamiętniająca 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej – z Gręboszowa, miejsca urodzenia i wychowywania się mjr Henryka Sucharskiego (dowódcy obrony Westerplatte) na Westerplatte na 1 września 2019 roku na godzinę 4:40 czyli godzinę wybuchu II wojny światowej. Przejazd ma na celu kultywować pamięć i wiedzę o majorze Sucharskim wśród uczestników rajdu oraz osób, które będą spotykane na trasie. Przejazd ma charakter patriotyczny. Dzienny dystans przejazdu to pomiędzy 100 km a 140 km. Przejazd nie ma charakteru wyścigu i będzie się odbywał w maksymalnie 15 osobowych grupach. Organizator zapewnia noclegi, ubezpieczenie uczestników, samochód bezpieczeństwa oraz organizuje transport rowerów z powrotem a także pomoc w kwestii powrotu samych uczestników. Organizatorem Rajdu są Trasy Rowerowe – Marek Mosio. Partnerem Rajdu jest Powiat Dąbrowski. Zainteresowani mogą zgłaszać się do końca lipca br., dzwoniąc pod nr 726 585 310 lub pisząc na fanpage organizatora Trasy Powiśle. Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona! Trasy Powiśle/gd