Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ruszyła AKCJA - STYPENDIA 2012/2013

Ruszyła AKCJA - STYPENDIA 2012/2013

Ruszyła AKCJA - STYPENDIA 2012/2013

Od 12 marca br. przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie możecie spodziewać się czegoś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Znajdą się wśród nich propozycje stowarzyszeń, fundacji, firm, miast i uczelni wyższych. Wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 br. marca. Każdego dnia warto zajrzeć na mojestypendium.pl!

Jeśli szukasz wsparcia swojego rozwoju, potrzebujesz dofinansowania na kursy językowe, artystyczne, zajęcia sportowe albo marzysz o wyjeździe do szkoły za granicą, weź udział w wiosennej AKCJI - STYPENDIA 2012/2013 i odwiedź portal mojestypendium.pl. Czeka tam na Ciebie wiele ofert stypendialnych.

Organizatorem Akcji jest Fundacja Dobra Sieć – administrator portalu mojestypendium.pl.

Od 12 marca br. przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie możecie spodziewać się czegoś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Znajdą się wśród nich propozycje stowarzyszeń, fundacji, firm, miast i uczelni wyższych. Wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 br. marca. Każdego dnia warto zajrzeć na mojestypendium.pl! Jeśli szukasz wsparcia swojego rozwoju, potrzebujesz dofinansowania na kursy językowe, artystyczne, zajęcia sportowe albo marzysz o wyjeździe do szkoły za granicą, weź udział w wiosennej AKCJI - STYPENDIA 2012/2013 i odwiedź portal mojestypendium.pl. Czeka tam na Ciebie wiele ofert stypendialnych. Organizatorem Akcji jest Fundacja Dobra Sieć – administrator portalu mojestypendium.pl.