Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ruszyła nowa strona Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Ruszyła nowa strona Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Ruszyła nowa strona Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Ruszył nowy serwis internetowy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Pod adresem www.pcprdt.pl znaleźć można wszystkie potrzebne informacje dotyczące różnych form pomocy dziecku i rodzinie, organizowania opieki w rodzinach zastępczych,  wsparcia osób starszych i niepełnosprawnych.

Strona zawiera informacje z zakresu szkoleń oraz projektów realizowanych przez jednostkę. Istnieje również możliwość pobrania niezbędnych wniosków i dokumentów.

Nowa szata graficzna oraz zmodernizowane menu pozwala na lepszą prezentację wiadomości i sprawia, że dotarcie do nich staje się łatwiejsze również dzięki udogodnieniom dla osób słabowidzących. 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do zapoznania się z informacjami dostępnymi na niniejszej stronie internetowej.

Ruszył nowy serwis internetowy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Pod adresem www.pcprdt.pl znaleźć można wszystkie potrzebne informacje dotyczące różnych form pomocy dziecku i rodzinie, organizowania opieki w rodzinach zastępczych,  wsparcia osób starszych i niepełnosprawnych. Strona zawiera informacje z zakresu szkoleń oraz projektów realizowanych przez jednostkę. Istnieje również możliwość pobrania niezbędnych wniosków i dokumentów. Nowa szata graficzna oraz zmodernizowane menu pozwala na lepszą prezentację wiadomości i sprawia, że dotarcie do nich staje się łatwiejsze również dzięki udogodnieniom dla osób słabowidzących.  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do zapoznania się z informacjami dostępnymi na niniejszej stronie internetowej.