Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Uczniowie klas trzecich gimnazjów mogą już wybierać szkoły średnie. Rozpoczął się nabór do liceów, techników i zasadniczych szkół zawodowych.

Szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Dąbrowskiego oferują kształcenie w trzech typach szkół: liceum ogólnokształcące, technikum oraz szkoła zawodowa.

Zachęcamy uczniów do wybrania szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się w naszym powiecie oraz do zapoznania się z ich bardzo szeroką i atrakcyjną ofertą:

oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu
oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Szczucinie

Uczniowie klas trzecich gimnazjów mogą już wybierać szkoły średnie. Rozpoczął się nabór do liceów, techników i zasadniczych szkół zawodowych. Szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Dąbrowskiego oferują kształcenie w trzech typach szkół: liceum ogólnokształcące, technikum oraz szkoła zawodowa. Zachęcamy uczniów do wybrania szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się w naszym powiecie oraz do zapoznania się z ich bardzo szeroką i atrakcyjną ofertą: • oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej• oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej• oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu• oferta rekrutacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Szczucinie