Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Już od 11 kwietnia ruszyła rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. Na terenie naszego powiatu uczniowie III klas gimnazjów mogą wybierać spośród ofert czterech placówek:

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej:

  • Liceum Ogólnokształcące,

Szczegółowe informacje na stronie szkoły:

http://www.lo-dabrowa.tarnow.pl/index.php/rekrutacja

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej:

  •  Liceum Ogólnokształcące,
  • Technikum,
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa,

Szczegółowe informacje na stronie szkoły:

http://www.zsp2.miasto.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=99&Itemid=58

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu:

  •  Technikum,
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa,

Szczegółowe informacje na stronie szkoły:

http://www.zspbren.pl/index.php/14-oferta-szkoly/22-oferta-szkoly

Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie:

  •  Liceum Ogólnokształcące,
  •  Technikum,
  •  Zasadnicza Szkoła Zawodowa,

Szczegółowe informacje na stronie szkoły:

http://www.pceikz.pl/index.php/menu-glowne/rekrutacja-2016-17

Gimnazjaliści mogą składać dokumenty do wybranych szkół ponadgimnazjalnych od 11 kwietnia do 10 czerwca 2016 r. do godz. 15:00. Czas na dostarczenie kopii świadectwa i zaświadczenia
o wyniku egzaminu gimnazjalnego do wybranej szkoły kandydaci mają od 24 do 28 czerwca 2016 r. do godz. 15:00. Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów zostaną ogłoszone 1 lipca 2016 r. o godz. 15:00.

Szczegółowy terminarz oraz regulamin procedury rekrutacyjnej można znaleźć na stronie internetowej każdej ze szkół oraz na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

http://www.kuratorium.krakow.pl/index?ac=111&id=12911

Dorośli również mogą skorzystać z oferty naszych szkół:

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 mogą się uczyć w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Szkole Policealnej dla Dorosłych w zawodach: technik administracji oraz technik rachunkowości.

Już od 11 kwietnia ruszyła rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. Na terenie naszego powiatu uczniowie III klas gimnazjów mogą wybierać spośród ofert czterech placówek: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej: Liceum Ogólnokształcące, Szczegółowe informacje na stronie szkoły: http://www.lo-dabrowa.tarnow.pl/index.php/rekrutacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej:  Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Szczegółowe informacje na stronie szkoły: http://www.zsp2.miasto.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=99&Itemid=58 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu:  Technikum, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Szczegółowe informacje na stronie szkoły: http://www.zspbren.pl/index.php/14-oferta-szkoly/22-oferta-szkoly Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie:  Liceum Ogólnokształcące,  Technikum,  Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Szczegółowe informacje na stronie szkoły: http://www.pceikz.pl/index.php/menu-glowne/rekrutacja-2016-17 Gimnazjaliści mogą składać dokumenty do wybranych szkół ponadgimnazjalnych od 11 kwietnia do 10 czerwca 2016 r. do godz. 15:00. Czas na dostarczenie kopii świadectwa i zaświadczeniao wyniku egzaminu gimnazjalnego do wybranej szkoły kandydaci mają od 24 do 28 czerwca 2016 r. do godz. 15:00. Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów zostaną ogłoszone 1 lipca 2016 r. o godz. 15:00. Szczegółowy terminarz oraz regulamin procedury rekrutacyjnej można znaleźć na stronie internetowej każdej ze szkół oraz na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie. http://www.kuratorium.krakow.pl/index?ac=111&id=12911 Dorośli również mogą skorzystać z oferty naszych szkół: W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 mogą się uczyć w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Szkole Policealnej dla Dorosłych w zawodach: technik administracji oraz technik rachunkowości.