1. Ruszyła nowa strona internetowa Powiatu Dąbrowskiego

Ruszyła nowa strona internetowa Powiatu Dąbrowskiego

W dniu dzisiejszym rusza nowy serwis internetowy samorządu Powiatu Dąbrowskiego. Bez zmian pozostaje adres strony internetowej. W dalszym ciągu mogą Państwo odwiedzać nasz serwis pod adresem www.powiatdabrowski.pl . Zmianie uległa szata graficzna. Strona jest bardziej przejrzysta i multimedialna. Zawiera najświeższe informacje z powiatu, ciągle uzupełnianą obszerną galerię zdjęć z możliwością prezentacji video relacji oraz udogodnienia dla osób słabowidzących. Przebudowany serwis pozwala na lepszą prezentację wiadomości i sprawia, że dotarcie do nich staje się łatwiejsze. Przy tworzeniu nowej witryny wykorzystano wiele nowoczesnych technologii spełniających międzynarodowe standardy m.in. W3C.