1. Samorządowcy odznaczeni „Medalami za Długoletnią Służbę”

Samorządowcy odznaczeni „Medalami za Długoletnią Służbę”

Medalem Złotym za Długoletnią Służbę:
Stanisław Początek – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę:
Jacek Radoń - Pomoc Administracyjna w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym

Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę:
Dagmara Jedynak – Inspektor w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia
Aneta Kupiec – Zastępca Głównego Księgowego

W ubiegły piątek, 17 lipca br., w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste spotkanie podczas, którego Wojciech Szczepanik Wicewojewoda Małopolski w imieniu Prezydenta RP wręczył „Medale za Długoletnią Służbę" Stanisławowi Początkowi Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy oraz trzem pracownikom Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Odznaczonym towarzyszyli Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski i Marek Kopia Wicestarosta. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy jednostek powiatowych oraz naczelnicy i pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków, wynikających z pracy zawodowej, na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy o orderach i odznaczeniach, medalami zostali odznaczeni: Medalem Złotym za Długoletnią Służbę:Stanisław Początek – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę:Jacek Radoń - Pomoc Administracyjna w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę:Dagmara Jedynak – Inspektor w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i ZdrowiaAneta Kupiec – Zastępca Głównego Księgowego Wojciech Szczepanik Wicewojewoda Małopolski oraz Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski serdecznie pogratulowali odznaczonym, życząc dalszych sukcesów w pracy. Odznaczeni w dniu dzisiejszym urzędnicy, wzorowo wypełniają swoje obowiązki. To osoby, które tworzą przyjazną atmosferę panującą w Starostwie Powiatowym. To bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy, którzy sumiennie i rzetelnie wypełniają swoje obowiązki. Cieszę się, że mogę z nimi współpracować – powiedział Starosta. W imieniu odznaczonych głos zabrał Stanisław Początek Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, który podziękował za przyznane medale, podkreślając, że wyróżnienie to jest motywacją do dalszej pracy i aktywnego działania. Wszystkim odznaczonym życzymy kolejnych lat sukcesów zawodowych, satysfakcji i wielu okazji do serdecznej współpracy.