Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Samorządowcy pojadą do Roding

Samorządowcy pojadą do Roding

Delegacja składająca się z przedstawicieli władz samorządowych oraz przedsiębiorców Powiśla Dąbrowskiego złoży wizytę w niemieckim miasteczku Roding. 
Początkowo termin spotkania został ustalony na miesiąc sierpień br. - podczas obozu językowego, w którym uczestniczyła dąbrowska młodzież. Jednak z przyczyn organizacyjnych leżących po stronie naszych zachodnich sąsiadów, spotkanie nie doszło do skutku. Władze Roding chcą gościć u siebie w okresie od 11 do 13 października. W programie spotkania organizatorzy przewidują wizytę w miejscowych instytucjach i firmach. 

Delegacja składająca się z przedstawicieli władz samorządowych oraz przedsiębiorców Powiśla Dąbrowskiego złoży wizytę w niemieckim miasteczku Roding.  Początkowo termin spotkania został ustalony na miesiąc sierpień br. - podczas obozu językowego, w którym uczestniczyła dąbrowska młodzież. Jednak z przyczyn organizacyjnych leżących po stronie naszych zachodnich sąsiadów, spotkanie nie doszło do skutku. Władze Roding chcą gościć u siebie w okresie od 11 do 13 października. W programie spotkania organizatorzy przewidują wizytę w miejscowych instytucjach i firmach.