Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Samorządowcy pojadą do Roding

Samorządowcy pojadą do Roding

Samorządowcy pojadą do Roding

Delegacja składająca się z przedstawicieli władz samorządowych oraz przedsiębiorców Powiśla Dąbrowskiego złoży wizytę w niemieckim miasteczku Roding. 
Początkowo termin spotkania został ustalony na miesiąc sierpień br. - podczas obozu językowego, w którym uczestniczyła dąbrowska młodzież. Jednak z przyczyn organizacyjnych leżących po stronie naszych zachodnich sąsiadów, spotkanie nie doszło do skutku. Władze Roding chcą gościć u siebie w okresie od 11 do 13 października. W programie spotkania organizatorzy przewidują wizytę w miejscowych instytucjach i firmach. 

Delegacja składająca się z przedstawicieli władz samorządowych oraz przedsiębiorców Powiśla Dąbrowskiego złoży wizytę w niemieckim miasteczku Roding.  Początkowo termin spotkania został ustalony na miesiąc sierpień br. - podczas obozu językowego, w którym uczestniczyła dąbrowska młodzież. Jednak z przyczyn organizacyjnych leżących po stronie naszych zachodnich sąsiadów, spotkanie nie doszło do skutku. Władze Roding chcą gościć u siebie w okresie od 11 do 13 października. W programie spotkania organizatorzy przewidują wizytę w miejscowych instytucjach i firmach.